Stowarzyszenie Macierz

Stowarzyszenie MACIERZ powstało jako organizacja zajmująca się ochroną Praw Człowieka, ekologią, promocją zdrowego odżywiania i funkcjonowania, działalnością charytatywną w różnych dziedzinach życia.

Ośrodek Kultury Dalekiego Wschodu

Stowarzyszenie Macierz zachęca do przekazywania darowizn na organizację (budowę) Ośrodka Kultury Dalekiego Wschodu! Projekt zakłada utworzenie Centrum Wiedzy Filozoficzno-Duchowej Wschodu (Indii, Persi, Tybetu, Chin, Japonii). Działalność Ośrodka oparta jest na prowadzeniu wykładów, warsztatów, seminariów, wydawaniu bogatej literatury filozoficzno-duchowej, propagowaniu idei głębokiej ekologii, pokoju, jedności wszystkich ras i wyznań.

Ta akcja w szczególności warta jest wsparacia, gdyż chcemy stworzyc miejsce przyjazne wszystkim zainteresowanym wschodnią kulturą, zaaranżowane zgodnie z zasadami Vastu, pełne harmonii i spokoju, samoutrzymujące się i ekologiczne, dobre do wszechstronnego studiowania wiedzy filozoficzno-duchowej Wschodu.


Zapraszamy sponsorów i wszystkich zainteresowanych budową, organizacją Ośrodka do wpłacania darowizn na subkonto Stowarzyszenia Macierz (specjalnie na ten cel wydzielone):

PL95 1440 1026 0000 0000 0406 3098
swift (dla przelewów międzynarodowych): NDEAPLP2
Stowarzyszenie Macierz; Nordea Bank Polska SA I O/Gdynia
dopisek: Dotacja na Ośrodek Kultury Dalekiego Wschodu


Każdy podatnik podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych przekazaną darowiznę może odliczyć od dochodu w wysokości przekazanej kwoty, nie więcej niż: osoby fizyczne – 6% dochodu za rok 2006, osoby prawne – 10% dochodu za rok 2006.

Ośrodek Kultury Dalekiego Wschodu

UWAGA: wysokość darowizny musi być udokumentowana dowodem wpłaty na rachunek. Sponsorzy mają także prawo wglądu na co zebrane środki zostały wykorzystane i przeznaczone. Środki, które wpłyną na powyższe konto będą wykorzystane wyłącznie na Organizację Ośodka Kultury Dalekiego Wschodu. W przypadku, kiedy z niezależnych od nas przyczyn budowa nie zostanie sfinalizowana, każdy z darczyńców zostanie o tym poinformowany i  będzie mógł zdecydować na co darowiznę przez niego przekazane przeznaczyć albo wycofać z powrotem.

Z naszego bloga


Top 11

Najpopularniejsze artykuły: 


Newsletter


Wyślij

Po więcej informacji zapisz
się do naszego newslettera

Licznik odwiedzin: 8836144 Ostatnia aktualizacja strony: 2021-09-18 13:16:24