Stowarzyszenie Macierz

Stowarzyszenie MACIERZ powstało jako organizacja zajmująca się ochroną Praw Człowieka, ekologią, promocją zdrowego odżywiania i funkcjonowania, działalnością charytatywną w różnych dziedzinach życia.

OGŁOSZENIA

Spotkania Przyjaciół Macierzy - 2016/2017 

Informacje o zajęciach, spotkaniach, programach odbywających się w ramach Ruchu Macierzy (M-Movement) 

ZGŁOSZENIA PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY

13-15 sierpnia 2016 okolice Częstochowy

Program poświęcony łamaniu praw człowieka w Polsce, terapii ofiar przemocy, represji policyjnych oraz obronie praw człowieka oraz praw konstytucyjnych. Jak zapewnić nagminnie łamane w sądach i prokuraturach prawo podejrzanego do obrony w procesie karnym. Jak są łamane Twoje prawa w czasie przesłuchania w charakterze świadka. Jak  walczyć o odszkodowania z mediami wydającymi bezprawne i krzywdzące wyroki na podejrzanych w procesie karnym. Terapeutyczna pomoc ofiarom medialnych pogromów dokonywanych bezprawnie przez korporacyjnych dziennikarzy - psychopatów? 

Letni Obóz Terapeutyczny 2017

Letni Obóz planowany jest w dniach od około 1 (sobota) do 13 (czwartek) lipca 2017 na południu Polski, w górach, w Beskidach. Program dla wszystkich osób uczestniczących indywidualnie lub grupowo na zajęciach terapeutycznych w programach pod auspicjami Portalu Macierz. Wypoczynek i relaksacja. Usuwanie traumy oraz zaszłego cierpienia, relaksacja, masaże, metody alternatywnych terapii, leczenie duszy i serca, uwalnianie przeszłości, sugestopedia i inne metody radzenia sobie z problemami, syndromem ofiary, traumą przemocy czy gwałtu. 

 

Zajęcia Terapeutyczne dla Ofiar Przemocy, Terroru i Gwałtu


Głubczyce - 10/11 wrzesień 2016

Warsztatowe spotkanie dla osób uczestniczących w długoterminowej terapii ofiar pedofilii. Ponad połowa to ofiary księży pedofilów, a reszta to ofiary pedofilskich i efebofilskich dziennikarzy, polityków, policjantów, sędziów i prokuratorów... Niestety ofiary pedofilów pewnych profesji mają szczególnie w Polsce ciężko. Sarkastycznie powiedzmy, gdzie ma pójść ofiara pedofila, jeśli pedofilem jest dobrze ustawiony funkcjonariusz policji?! A licząc, że pedofile to ledwie 2% populacji, wychodzi, że na 100 tysięcy policjantów jest 2 tysiące pedofilów. W rzeczywistości wygląda na to, że jest znacznie gorzej, bo liczba pedofilów i pedofilek, liczona w obu płciach wynosi przynajmniej 4 procent. Terapie takich ofiar pedofilizmu są w istocie dramatyczne i długie. Zapraszamy do sponsorowania Artykularni "Macierz", aby nasi terapeuci mogli pomóc jak największej liczbie seksualnych zboczeńców. 

 

Częstochowa - 24/25 wrzesień 2016

Spotkanie ofiar przemocy domowej, gwałtu i pedofilii w Częstochowie. Ofiary seksualnych zboczeńców, w tym księży, zakonnic, a także funkcjonariuszy państwowych spotykają się przynajmniej raz na kwartał na intensywnej weekendowej sesji psychoterapeutycznej. Spotkania rozpoczęły się w 1996 roku w sierpniu po ujawnieniu wielkiej pedofilskiej afery pod Jasną Górą, w której zamieszani byli także pewni mnisi, policjanci, prokuratorzy u sędziowie z Częstochowy. Nagłośnienie pedofilskiej afery spowodowało, że około 100 ofiar postanowiło założyć wspólnotę terapeutyczną wolną od wpływów kleru, walczącą także o prawa ofiar. Aktualnie pisane są protesty o uwolnienie Dawida W. z aresztu w Częstochowie. Dawid W. zabił swojego pedofila, którym był zboczony ksiądz. Pomóż uwolnić Dawida W. albowiem życie pedofila w sutannie nie jest warte tego, aby jego utrata miała zniszczyć życie przez wiele lat molestowanej i wykorzystywanej ofiary, którą był Dawid W. 

Warszawa - 15-16 październik 2016 

Terapia ofiar mafii pedofilskiej z Dworca Centralnego i Placu Trzech Krzyży. Terapia dla ofiar funkcjonariuszy w tym prokuratorów, policjantów i sędziów warszawskich molestowanych seksualnie z pomocą gwałtu i pedofilii oraz legitymacji służbowych. W Warszawie nie jest łatwo, a sądy i prokuratury chronią biznes pornopedofilski, ofiary zboczeńców szkalując, a nawet dręcząc wyrokami! W Warszawie grupa przygotowuje akcje demonstracyjne przeciwko pedofilskim zbrodniom niektórych przedstawicieli organów tzw. prawa! 

Poznań - 29/30 październik 2016

Terapia grupowa ofiar księży pedofilów i zakonnic pedofilek. Rozwiązywanie problemów religijnych i duchowych osób molestowanych lub gwałconych w dzieciństwie przez osoby duchowne. Sporo było ofiar z pedofilskich burdeli w Poznaniu, które są uczęszczane ochoczo przez duchownych chrześcijańskich oraz policjantów, a nawet prokuratorów. Ofiary skarżą się, że policjanci w Poznaniu "biorą w łapę" od mafii pedofilskiej za krycie ich specyficznej działalności. Kilku wykorzystywanym w burdelach pedofilskich Poznania udało się wyjść z tego fachu jakim jest przymusowa prostytucja dziecięca gwarantowana przez mafię pedofilską i niektórych policjantów... 

Bydgoszcz - 5/6 listopad 2016

Warsztat terapii grupowej dla ofiar pedofilów i gwałtu w Bydgoszczy. Uczestniczy jak zawsze około stu osób. Sporo jest ofiar księży i funkcjonariuszy państwowych. Prowadzi czworo terapeutów w specjalistycznych grupach. Także wykład zaprzyjaźnionego prawnika o tym, jak pomagać ofierze pewnego sędziego, który ofiarę i całą jej rodzinę dręczy wyrokami w jej dorosłym już życiu. Niestety brak jest w Polsce instytucji, które zajmują się ukaraniem sędziów czy prokuratorów przestępców. Terapia ciągle dręczonej przez oprawcę ofiary przedłuża się, bo oprawca dokonuje ciągle nowych przestępstw. Kiedy sądy będą orzekać duże odszkodowania ofiarom księży pedofilów wypłacane przymusowo z majątku diecezji tak, jak to jest innych cywilizowanych krajach? 

 Gliwice - 10/11 grudzień 2016

Spotkanie Przyjaciół Macierzy z całej Polski. Zajęcia intensywne, prowadzą bardzo doswiadczeni terapeuci, łącznie trzy sesje terapii grupowej w sobotę i dwie sesje w niedzielę. Superwizja terapeutów medycyny naturalnej i psychoterapii. Wizualizacja w terapii metodami niekonwencjonalnymi. Noclegi w pobliskim hotelu, zajęcia w ośrodku ekologiczno-terapeutycznym i praw człowieka w Gliwicach na Śląsku. Atrakcją spotkania są alternatywne metody radzenia sobie z traumą, cierpieniem, wspomnieniami i urazami nabytymi z powodu ataków psychopatów... 


Warszawa - 3/4 grudzień 2016 

Intensywny trening zaawansowanych metod rebirthingu, oddechu integralnego i holotropowego, procesów interpersonalnych w psychoterapii grupowej. Metody pracy z harmonizowaniem związków międzyludzkich. Zapobieganie wchodzeniu w relację ofiary w kontaktach i relacjach osobistych. Prowadzą doświadczeni rebirtherzy i superwizorzy z ponad 30-to letnim stażem prowadzenia zajęć indywidualnych i grupowych.  

Nowy Rok - 31 grudzień 2014 - 1 styczeń 2015

Spotkanie Sylwestrowe terapii grupowej dla ofiar przemocy domowej i terroru sądowego, dla ofiar pedofilów i pedofilek oraz kazirodztwa. Rozwiązywanie problemów osobistych i duchowych osób represjonowanych, wykorzystywanych, molestowanych. Terapie usuwające traumę bezpodstawnego oskarżania i więzienia, terapie w traumie po terrorze psychiatrycznym. Spotkania m.in. w Szczecinie, Warszawie, Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Bydgoszczy, Głubczycach, Zielonej Górze, Brzegu, Wrocławiu, Łodzi, Lublinie oraz okolicy Bielska-Białej... 

 

*******************************************************

 

UWAGA! OGŁOSZENIA!

Można się także ogłaszać w ramach rubryki "Ogłoszenia" na stronie Artykularni. Ogłoszenia jakie zamieścisz będą wyświetlać się w okresie opłacenia Składki Członkowskiej na rzecz Portalu Macierz. Ogłoszenia zamieszczamy w porządku kalendarzowym, w kolejności dostarczania przez ogłoszeniodawcę. Artykularnia zastrzega sobie pierwsze miejsce u góry tej strony na wyjątkowo ważne komunikaty i ogłoszenia Portalu Macierz. 

Pamiętaj o wypełnieniu i przesłaniu

deklaracji członkowskiej oraz składkach!

*******************************************************

 Formularz Kontaktowy: 

http://www.macierz.org.pl/formularz_kontaktowy.html 


Z naszego bloga


Top 11

Najpopularniejsze artykuły: 


Newsletter


Wyślij

Po więcej informacji zapisz
się do naszego newslettera

Licznik odwiedzin: 8836164 Ostatnia aktualizacja strony: 2021-09-18 13:29:39