Stop Pedofilii

Jak pomagać ofiarom pedofilii

Ofiary pedofilii to nie tylko dzieci, ale o wiele częściej dorośli, którzy nie radzą sobie w związkach, a przykre incydenty z dzieciństwa noszą głęboko jako ukryte w sercu rany, jako bardzo bolesne wspomnienia!

Ofiary pedofilii, w tym każdej formy molestowania seksualnego przez zboczonych mężczyzn czy kobiety wymagają najczęściej długoterminowej psychoterapii transpersonalnej (tzn. obejmującej także sprawy duchowe).

Z powodu pomagania ofiarom pedofilów Stowarzyszenie Macierz bywa na pewnych stronach w internecie znieważane. Robią to oczywiście pedofile internetowi, którym nie w smak jest, że parę organizacji w Polsce przejmuje się losem ich ofiar, często tragicznym losem tych, którzy byli molestowani, wykorzystywani czy gwałceni jako małe dzieci.

Pedofilia to choroba w zasadzie psychiczna, a ofiary pedofilów czy pedofilek niosą na sobie potworne piętno i traumę, którą bardzo trudno jest zrozumieć. Szczególnie straszliwą jest pozycja i trauma osób doświadczonych przez pedofilów będących osobami duchowymi, księżmi czy biskupami. O tym trzeba mówić dużo i głośno, także o tym, że kiedyś ofiar pedofilii kleru było więcej, tylko palono je na stosach jako heretyków, sekciarzy, czarownice i grzesznice.

Koniec XX wieku złamał w końcu wielowiekową, tysiącletnią zmowę milczenia wokół ofiar kościelnej pedofilii, rozpusty i ogólnego zepsucia moralnego. Religianci twierdzą, że to źle, owszem dla ich zboczonych pasterzy bardzo źle, ale dla ofiar bardzo dobrze, że mogą mówić głośno o swojej traumie doświadczonej jako zniszczenie dzieciństwa.

Wszystkich zainteresowanych programami terapeutycznymi zapraszamy do kontaktu ze Stowarzyszeniem Macierz!

(Zajrzyj znowu, cdn.)

Zespół Terapeutyczny Macierzy

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.9/10 (11 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +4 (from 4 votes)
Stop Pedofilii, 7.9 out of 10 based on 11 ratings

Leave a Reply