Stowarzyszenie Macierz

Stowarzyszenie MACIERZ powstało jako organizacja zajmująca się ochroną Praw Człowieka, ekologią, promocją zdrowego odżywiania i funkcjonowania, działalnością charytatywną w różnych dziedzinach życia.

Ilość wejść: 23496


Dwudziestolecie miesięcznika: Szaman - Człowiek - Zdrowie - Natura - 1990-2010

"Szaman" - ukazuje się od sierpnia 1990 roku

Specjalistyczne czasopismo medyczne i uzdrowicielskie "Szaman" ukazuje się regularnie od sierpnia 1990 roku. Jako pierwsze w Polsce podjęło tematykę, szeroko rozumianej medycyny naturalnej i alternatywnej. Na łamach miesięcznika "Szaman" publikują wybitni specjaliści - lekarze i terapeuci - doświadczeni znawcy problematyki zdrowotnej. Miesięcznik "SZAMAN", wciąż będący unikatem wśród polskich czasopism, stara się w każdym numerze zamieszczać praktyczne porady, jak zapobiegać rozmaitym dolegliwościom oraz jak je leczyć - w myśl zasady: "PRZEDE WSZYSTKIM NIE SZKODZIĆ" (Primum non nocere)! "Szaman" jest miesięcznikiem założonym przez dziennikarzy Ninę Grellę i nieżyjącego już Andrzeja Wrazidło w 1990 roku. 

 

Nina Grella i Andrzej Wrazidło 

Oboje poznali się podczas studiów (polonistyka na Uniwersytecie Jagiellońskim) i stworzyli zgraną parę małżeńsko-zawodową. Znani śląscy dziennikarze i specjaliści z zakresu medycyny naturalnej. Wspólnie założyli miesięcznik popularyzujący medycynę naturalną "SZAMAN - Człowiek - Zdrowie - Natura" i największą w Polsce przychodnię medycyny holistycznej, czyli łączącej wiedzę akademicką i niekonwencjonalną. 

 

ARTYKUŁ aktualnie znajduje się na portalu pod linkiem: 

Dwudziestolecie miesięcznika "Szaman" 

 

Z naszego bloga


Top 11

Najpopularniejsze artykuły: 


Newsletter


Wyślij

Po więcej informacji zapisz
się do naszego newslettera

Licznik odwiedzin: 8836166 Ostatnia aktualizacja strony: 2021-09-18 13:32:41