Stowarzyszenie Macierz

Stowarzyszenie MACIERZ powstało jako organizacja zajmująca się ochroną Praw Człowieka, ekologią, promocją zdrowego odżywiania i funkcjonowania, działalnością charytatywną w różnych dziedzinach życia.

Ilość wejść: 14935


Sathya Sai Baba – Znany Indyjski Guru Walczy z Pedofilami

Dnia 24 kwietnia 2011 po krótkiej chorobie zmarł wielki mistrz duchowy Sri Sathya Sai Baba, uznawany za reinkarnację dawnego bóstwa Śri Dattatreya (Shirdi Sainatha to jego poprzednie wcielenie). W stanie Andhra Pradesh rząd ogłosił 4 dniową żałobę narodową. Sri Sathya Sai Baba był od dzieciństwa źródłem inspiracji duchowej, religijnej i naukowej dla milionów hindusów oraz innych narodowości. Z jego wsparciem i finansowaniem wybudowano w południowej Indii największy i najnowocześniejszy szpital w Azji. Sathya Sai Baba dla ponad 100 milionów ludzi jest Człowiekiem Bożym, Awatarem na miarę Śri Kriszny, Rama, Buddy, Muhammada czy Jezusa. Nie założył jednak nowej religii, a jedynie całe życie poświęcił na jednoczenie wyznawców istniejących religii w duchu pokoju i miłości. 

1. Nazwa grupy duchowej w Polsce:

* Organizacja Sathya Sai
* Stowarzyszenie Sathya Sai

Organizacja Sathya Sai to organizacja mająca na cele krzewienie nauk moralnych Sathya Sai Baby oraz przekazu religii objawionych. Wywodzi się z ruchu zwolenników Sathya Sai Baby i stanowi jego integralną część. Jej prezesem jest na rok 2008 Michael Goldstein. Ma strukturę międzynarodową i kilkadziesiąt milionów członków. Nie jest związkiem wyznaniowym jak niektórzy mniemają, a we wszystkich krajach w których działa ma status stowarzyszenia świeckiego.

2. Inne nazwy:

Organizacja Sai Baby, Grupa Sai, Ruch Sathya Sai, Ruch Sai, Sai Bharata 

 

3. Organizacje związane z awatarą Śri Sathya Sai Babą: 

 * Sri Sathya Sai Central Trust
 * Sri Sathya Sai Institute of Higher Learning
 * Sri Sathya Sai Water Supply Project

oraz kilkadziesiąt innych organizacji charytatywnych i medycznych w Indiach.

 

4. Sathya Sai Baba - Założyciel Organizacji:

Śri Sathya Sai Baba (nazwisko rodowe: Satharayana Raju). 

Troista Awatara Sathya Sai Baba
Sathya Sai Baba urodził się 23 listopada 1926 roku jako Sathyanarayana Rayu w niewielkiej wiosce Puttaparthi w stanie Andhra Pradesh. Jego rodzina oraz sąsiedzi opowiadają pod przysięgą o „cudach”, które jakoby miały zacząć się dziać po jego urodzeniu - instrumenty miały grać same, a znaleziona w jego łóżeczku kobra nie zrobiła mu żadnej krzywdy. Kiedy miał 8-13 lat już wtedy umiał wyczarowywać dla swoich kolegów szkolnych cukierki, świeczki, kredki i ołówki. W wieku lat 13-cie zadziwił rodziców i całą okolicę oświadczeniem, że jest wcieleniem Sai Baby z Shidri, starego indyjskiego mędrca i cudotwórcy, który zmarł w 1918, roku. Dzisiaj w rodzinnej wiosce Sai Baby znajduje się aśram, który może pomieścić 10 tysięcy pielgrzymów. Ta prymitywna i biedna niegdyś osada rozrosła się i jest teraz ośrodkiem troski i gościny dla milionów wyznawców, których rzesza liczy ponad 70 mln osób na całym świecie. Należą do niej niektóre z najbardziej wpływowych osobistości Indii. Legendarny batsman Sachin Tendulkar, który pomaga organizować mecze krykieta na stadionie Sai Baby, mówi, że modli się do guru i za guru. Kiedy Sathya Sai Baba zjawia się w Hyderabadzie, stolicy Andhra Pradesh, szef policji tego stanu służy mu ochroną w obawie przed zamachami ze strony pedofilskiej mafii.

Na ziemskim padole łez ten niski, uśmiechnięty mężczyzna w szafranowych szatach, człowiek potrafiący ratować ludzi z niedoli i cierpienia za pomocą magii, sprawia niesłychanie ujmujące wrażenie, o czym mówią bez mała wszyscy, którzy go osobiście poznali. Dla kilkudziesięciu milionów swoich wyznawców na całym świecie, Sathya Sai Baba jest dobrotliwym duchowym przywódcą, którego szkoły, szpitale i inne instytucje niestrudzenie pracują na rzecz poprawy losu ludzi biednych. Szpital w Puttaparti został sfinansowany głównie przez amerykańskiego milionera Isaaca Tigretta, założyciela sieci restauracji Hard Rock Cafe, i nastawia się na darmowe leczenie biedoty w południowoindyjskim stanie Andhra Pradesh. 

Sathya Sai Baba, to ten sam mistrz i święty którego adoruje i obsypuje dowodami szacunku międzynarodowa elita towarzyska. Księżna Jorku miała okazję, podczas wizyty w jego aśramie w Indiach, na własne oczy zobaczyć, jak ten guru wyczarował złoty zegarek i krzyż z pustych dłoni. Doradca księcia Walii do spraw architektury Keith Critchow zaprojektował dla Sai Baby zdumiewający swym ogromem szpital, porównywany przez niektórych z bazyliką św. Piotra i pałacem maharadży. Ten powszechnie szanowany architekt brytyjski określił Sai Babę, jako „najbardziej wpływowego świętego męża w dzisiejszych Indiach”. Ludzie kochają Sathya Sai Babę i idą za nim, ponieważ opowiada się za prawdą i ponieważ kieruję się miłością. 

O audiencję u awatara Sathya Sai Baby tłumnie ubiegają się sędziowie i najwyżsi rangą funkcjonariusze służby cywilnej. Nowy szpital guru w Bangalore otworzył premier Indii A.B. Vajpayee, również gorący wielbiciel Sathya Sai Baby. W przemówieniu pochwalnym premier powiedział, że Sathya Sai Baba wskazał ludzkości drogę wyzwolenia, która uwalnia ją od więzów współczesności. Moce nadprzyrodzone Sai Baby pojawiły się także na audiencji, jakiej guru udzielił poprzedniemu premierowi Narashimie Rao, zresztą też wyznawcy guru, gdzie został zmaterializowany złoty zegarek z tak wysokiej próby złota, jakiej nie są w stanie wytworzyć jubilerzy. 

Najczęściej powielanym przez Sai Babę cudem jest produkowanie „świętego popiołu”, czyli Vibhuti, który sypie mu się dokładnie z wnętrza otwartej dłoni. Czasami guru wyciąga z ust różne błyszczące religijne artefakty. Zawodowi magicy od sztuki iluzjonistycznej, którzy przeanalizowali te cuda w obecności Sathya Sai w Puttaparti, mówią, że są to cuda albo zupełnie nieznane im triki, których nie daa się podrobić w warunkach w jakich Sathaya Sai je demonstruje.

 

5. Geneza Ruchu:

Satharayana Raju urodził się w 1926 roku w Puttaparthi. W maju 1940 roku oznajmił rodzinie, że jest wcieleniem ascety imieniem Sai Baba z Śirdi i przybrał imię Sathya Sai Baby. Od tego czasu zaczął zbierać wokół siebie uczniów duchowych (sevaka), a ruch ciągle wzrasta.

Sathya Sai Baba Awatar

W roku 1940-tym miało wydarzyć się coś, co radykalnie zmieniło dotychczasowe życie tego młodego hindusa, który od ósmego roku życia prowadził kółka bhadżanowe dla kolegów i koleżanek ze szkoły. Jako dziecko sprzeciwił się skutecznie odsuwaniu dziewczynek od kółek religijnych rezerwowanych lokalnie tylko dla chłopców.  Bawiąc się na podwórku poczuł dotknięcie boskości w całym ciele i przejmujące drętwienie. Rodzina uznała, że może został ugryziony przez skorpiona i czeka go niechybna śmierć, jednak nie było śladu ukąszenia. Sathya wszedł w boski stan samadhi spontanicznie, co może wyglądać jakby stracił przytomność i nie odzyskiwał jej przez cały dzień. Kiedy w końcu wrócił do świadomości zaczął bardzo się zachowywać jak młody Bóg, albowiem otrzymał od Boga duchowe wtajemniczenie. Obudziła się świadomość awatara. Zaczął śpiewać i wygłaszać filozoficzne maksymy wykraczające poza jego dotychczasową wiedzę oraz długie fragmenty sanskryckiej poezji. Zaczął też wtedy materializować różne przedmioty, jak słodycze i różańce. Zapytany przez ojca o powód swego dziwnego zachowania odpowiedział, że jest awatarą czyli doskonałym wcieleniem Sai Baba - pewnego indyjskiego ascety z Shirdi (1856-1918), do dziś coraz częściej czczonego w tym kraju, awatara samego Boga Sziwa (Śiva, Shiva). 

Sathya Sai Baba nie posiada żadnych pieniędzy, nie ma konta w banku. Żyje w skromnych dwóch pokoikach. Jeden, prywatny ma rozmiar 3-4 metry. Jest tam z mebli jedynie deska 2 m x 70 cm podwieszona do sufitu na której sypia. Drugi, większy pokoik to sala na przyjmowanie grup pielgrzymów, też pusta bez mebli. Sai Baba, odmawiając posiadania jakiegokolwiek bogactwa uzasadnia to tym, że boskiej inkarnacji nic nie jest potrzebne na ziemi. Własnym przykładem uczy nieprzywiązania do rzeczy materialnych. Posiłki jada aktualnie ze 2-3 tygodniowo. Przez dziesiątki lat jadał jeden skromny posiłek co drugi dzień. Szaty które nosi, tuniki, posiada dwie sztuki czerwone i jedną białą na wyjątkowe okazje. Jak na warunki indyjskie są bardzo tanie. I jedne sandały. Raz na dobę pije wodę. Mimo starości, rocznik 1926, lat prawie dziewięćdziesiąt, nie zmienił tych ascetycznych zwyczajów. Wstaje przed 4 rano, spać się kładzie o 21... Wszelkie datki przeznaczane są na działalność charytatywną, szkoły, szpitale, budowę studni, rozbudowę ashramu etc. A najśmieszniejsi są dewianci, co staruszka Sai pomawiają o pedofilię.

 

6. Nauka Śri Sai:

Sathya Sai Baba nie stworzył swą nauką nowego rozbudowanego systemu teologicznego, opiera się na wartościach duchowych i moralnych znanych w Indii od tysiącleci. W rzeczywistości jego rady to często proste ale pomijane regułki życiowe, a całość doktryny duchowej skupia się na praktycznym, osobistym doświadczaniu Boga, uświadomieniu reinkarnacji, wegetarianizmie i miłości w codziennym życiu. Wiara w boskość Sai Baby, podobnie jak kult nie jest wymagany i ogranicza się do najprostszych form składania szacunku Sai Babie jako awatarze.


Sathya Sai Baba Awatar

Podstawą nauk Sathya Sai Baby są cztery zasady:

Jest tylko JEDNA religia, religia miłości. Jest tylko JEDEN język, język serca. Jest tylko JEDNA rasa, rasa ludzkości. Jest tylko JEDEN Bóg, jest On wszechobecny.


Naczanie duchowe grupy głosi, że można pozostać w swojej religii i być wielbicielem czy sympatykiem Baby acz w rzeczywistości wiara w boskość Baby nie jest czymś koniecznym dla wyznawcy chociaż pomocnym. Większość ludzi przychodząca do Sathya Sai Baba w żaden sposób nie jest jego fanatycznymi czcicielami jak imputują paranoidalni działacze ośrodków antykultowych. 

Atrakcyjność posłania Sai Baby zwiększa fakt, że swoim wielbicielom i czcicielom guru pozwala praktykować rytuały ich własnej religii. Tą sferą działalności, w której czciciele Sai Baby zdają się najbardziej aktywni, jest oświata i wychowanie z wartościami ludzkimi. Nauki Sathya Sai Baby dla laików sprowadzają się do zbioru truizmów i prostych zasad, niby banalnych ale nie łatwych do stosowania w życiu. Najsłynniejsze przykazania, jakie w ciągu sześciu długich dziesięcioleci swej kariery żyjącego bóstwa zdołał wyuczyć, to: „Pomagaj zawsze, nie czyń krzywdy - nigdy” oraz „Kochaj każdego, służ każdemu”. Któż mógłby spierać się z takim prostym i uniwersalnym kodeksem moralnym? 

Organizacja Sai Baba proponuje swoim wiernym przyjęcie do serca nowej „trójcy” złożonej z pierwszego Sai Baby z Shirdi, z aktualnego Sathya Sai Baby i Prema Sai Baby czyli jego przyszłego wcielenia, które ma się pojawić w jakiś czas po jego śmierci, nie prędzej niż w roku 2022. Wraz z tym nowym wcieleniem boga Baby ma nadejść oczekiwany przez wyznawców złoty wiek. 

70 mln ludzi wie, że Avatara, zstąpienie boskości, takie jak Sathya Sai Baba jest LUSTREM w którym ludzie widzą to czym w rzeczywistości sami są. Demon widzi w Sai Babie demona, diabeł widzi diabła, oszust widzi w nim oszusta, zboczeniec widzi w nim zboczeńca i tak dalej. Jak ktoś widzi w Sai Babie piekło, to cały jest piekłem, dokładnie. Avatara jest po prostu Darpaną, Zwierciadłem umysłu. Trzeba mieć minimum wiedzy o avatarach, aby to wiedzieć, albo się człek ośmiesza pokazując sympatykom Sai Baby i innych avatarów czym tam jest w środku. Dla miliarda hindusów są to oczywistości, dlatego śmieszni są ci co wypisują o avatarze androny, "widząc" zło w Boskości. 

Sathya Sai Baba jest lustrem Dharmy. Każdy w nim widzi to czym sam jest. Brzydal widzi w nim brzydala. Oszust widzi w nim oszusta. Hochsztapler widzi w nim hochsztaplera. Iluzjonista widzi w i nim sztukmistrza. Pedofil oczywiście zobaczy w nim pedofila, a erotoman erotomana. Tylko człowiek dobry, czysty i uczciwy zobaczy w Sai dobro, czystość i uczciwość. Jest to integralna część doświadczenia duchowej kultury Wschodu. Władca demonów widzi w Sai Babie władcę demonów. Żarliwy asceta zobaczy w Sai Babie żarliwego ascetę. Tak działa boskie lustro. Dlatego hinduistów śmieszą wasze insynuacje i pomówienia pod adresem Sai Baby. Gdyż ukazują was samych, nic więcej. Czyste, idealne LUSTRO.

Własne odczucia, refleksje, doznania na temat awatary takiej jak Sai Baba używa się do identyfikacji własnych grzechów, odchyłów i wad charakteru. Jak ktoś ma odbicie władcy demonów w Sai Babie, to winien iść do egzorcysty, żeby z siebie Legion wypędzić. Nauka duchowa Wschodu ma parę tysięcy lat doświadczeń. I wielką Moc. 

Awatara jest w filozofii Wschodu doskonałym, czystym zwierciadłem Dharmy. Każdy kto na niego patrzy, kto go odczuwa - widzi i czuje w nim siebie, swój obraz, to czym jest. Jeśli ktoś widzi w Sai Babie demona, to sam jest tym demonem, bo przegląda się w boskim lustrze. Jeśli ktoś widzi w Sai Babie oszusta to sam jest oszustem. Jeśli ktoś widzi w Sai Babie łajdaka albo zboczeńca, to tylko dla tego, że sam jest łajdakiem albo zboczeńcem. Źle się wypowiadają o wielkich awatarach, posłańcach Boga tylko osoby chore psychicznie, zboczone, opętane przez demony, ćpuny narkomańskie, jednostki zdeprawowane w swoich chorych wizjach i podobnie zwyrodniały element. 

Każdy Hindus wie doskonale, że Mistrz Duchowy otoczony jest Daiva Darpanam, czyli Boskim Lustrem, aurą świetlistej energii odbijającej innym prawdę o nich samych. Odbija ludziom przychodzącym to czym są. Dla hindusów, jainów czy buddystów jest to oczywiste. A ludzie Zachodu muszą się nauczyć jak interpretować swoje doświadczenia z awatarami, tak samo jak trzeba się nauczyć fachowo analizy snów dla celów psychoanalizy. 

Ludzie Wschodu jak ktoś coś złego mówi czy pisze o dobrze rozpoznanej awatarze takiej jak Sathya Sai Baba, śmieją, się bo widzą osobę, która nie dość że jest zła, to jeszcze ignorancka i ślepa, bo nie widzi w lustrze zła którym sama jest. Nawet Bhagawad Gita opisuje kategorie złych osób, które nie są w stanie widzieć dobra w awatarze. Kto nie widzi dobra w Sathya Sai Babie ten nie ma dobra w sobie. Kto nie widzi czystości w Sai Babie, ten nie ma czystości w sobie. Kto nie widzi świętości w Sai Babie, ten nie ma świętości w sobie. Kto nie widzi Boga w Sai Babie ten nie ma Boga w sobie. Nauki Wschodu przypominają filozoficzną prawdę, że Bóg jest wszędzie, tym bardziej nie brakuje go w Awatarze oraz szczerych wyznawcach danej religii, którzy rzeczywiście żyją zgodnie z objawionymi zasadami duchowego życia. 

Cała wiedza Wschodu przypomina, że ten, co znieważa osobę świętą jest demonem. 
Zatem demonami, osobami demonicznymi, szatańskimi są wszyscy, co jakieś zło przypisują awatarze, tak Sai Babie czy jakiemuś innemu rozpoznanemu i uznanemu awatarowi. Producenci steku diabolicznych pomyjów na temat Sathya Sai Baby widniejący na rozmaitych stronach w internecie powinni się udać do egzorcystów, żeby z nich te demony powypędzać co je mają w sobie i na boską istotę Sathya Sai Baby projektują. Albo jeszcze leczyć się u psychiatry z chorobliwego znieważania tego, co święte, czyste i dobre. Osoby chore na niektóre choroby psychiczne miewają chorobliwą skłonność do znieważania osób świętych, a także bywają owładnięte potrzebą szkodzenia świetym, manią zniszczenia wszelkich świętości.

 

7. Praktyka w Ruchu Sai Baba:

Praktyka grupy opiera się głównie na śpiewaniu bhadżanów, pieśni duchowych, recytowaniu mantramów, na uprawianiu jogi i medytacji. Zaleca się kontakt z Mistrzem poprzez podróż do Indii. Tam dwa razy dziennie odbywają się spotkania z Babą ku czci Boga, a miejsce spotkań mieści ponad 10 tysięcy osób. Praktykuje się mantram Gayatri, medytacje światła, a także śpiewy pieśni duchowych, Bhadżany. Pozdrawia się wzajemnie frazą Sai Ram. Do osobistego kontemplowania awatara służy mantram: Om Śri Sai Ram. 

Śri Satya Sai Baba także w swoim poprzednim wcieleniu jako Shirdi Sainatha ciągle uczy, żeby ludzie odbierali różowy promień boskiej, pozytywnej energii dzięki której rozwijają się pozytywne uczucia, a negatywne gasną, bo nie są odżywiane. Poleca się robić takie medytacje wchłaniania różowego promienia światła od Saideva nawet kilka razy dziennie, dla powstrzymania negatywnych programów emocjonalnych wszczepionych przez złe i zdeprawowane istoty, czarne smoki i czarne węże...

 

8. Organizacja Śri Sathya Sai:

Przynależność do Organizacji Sathya Sai jest całkowicie bezpłatna. Członkiem Organizacji Sathya Sai może zostać każda osoba, która uczestniczyła w spotkaniach Organizacji Sathya Sai, w swoim ośrodku lub grupie, przez przynajmniej sześć miesięcy. Musi podpisać deklarację członkowską. Każde dołączenie do Organizacji Sathya Sai potwierdzane jest przez Komitet Koordynacyjny lub Radę Centralną Organizacji Sathya Sai. Ważna jest ona tylko na dwa lata (i po tym okresie można ją odnowić). Członkostwo do Organizacji Sathya Sai może być odebrane w przypadkach ekstremalnych. Przynależność do Organizacji Sathya Sai w jednym kraju jest równoznaczne z przynależnością do międzynarodowej Organizacji Sathya Sai. 

Mała wioska Puttaparthi i pobliskie okolice stały się siedzibą pod duchową opieką wielkiego świętego jakim jest Sathya Sai Baba, z własną administracją, a także własnymi szkołami i szpitalami. Poza granicami Indii organizacja jest kierowana przez międzynarodowe ciało: World Council of Sari Satya Sai Seva Organizations (ponad 1200 ośrodków w 137 krajach). Polski oddział nosi nazwę Stowarzyszenie Satya Sai, ma pierwszą siedzibę w Opolu, aktualnie w Warszawie. Oprócz organizacji istnieją nieformalne grupy sympatyków, jak przykładowo Świątynia Sathya Sai w Piotrkowie Trybunalskim. 

Nauki Sathya Sai Baba przywiózł do Polski nieżyjący już pierwszy ich tłumacz i zarazem pierwszy znany Polski wielbiciel Sathya Sai Baby, Jan Nara, znany także jako Jan Budzik. To dzięki Jego tytanicznej pracy dokonywania przekładów nauk pierwsi Polacy dowiedzieli się o istnieniu Sai Baby jeszcze w latach 70-tych XX wieku. 

Organizacja Sathya Sai powołana została do życia w 1965 roku, podczas obchodów 40-tych urodzin Sathya Sai Baba. Powstała w odpowiedzi na wyrażaną przez wielbicieli z różnych stron świata potrzebę stworzenia organizacyjnych ram dla ich wspólnych spotkań i praktyk duchowych, które pragną realizować po powrocie z Indii do swoich krajów. Choć ogólne założenia stanowiące fundament istnienia Organizacji Sathya Sai zostały sformułowane jeszcze w latach sześćdziesiątych, Sai Baba przy rozmaitych okazjach raz po raz przekazuje dodatkowe wskazówki dotyczące jej funkcjonowania. 

Działalność grup i ośrodków Organizacji Sathya Sai dzieli się na trzy gałęzie: duchową, edukacyjną i służebną. Pierwsza polega na wspólnym zgłębianiu nauk Sathya Sai Baby oraz wielkich religii objawionych, modlitwach, medytacjach, śpiewaniu bhadżanów i obchodzeniu świąt religijnych. Druga polega na organizowaniu spotkań dla młodzieży, rodziców i nauczycieli, podczas których propaguje się nauki i filozofię moralną Sathya Sai Baby oraz program edukacyjny Wychowanie w Wartościach Ludzkich. W skład trzeciej wchodzą prace społeczne, pomoc ubogim, chorym, sierotom. Wśród członków Organizacji Sathya Sai powszechne jest używanie zwrotu "Sai Ram" jako przywitanie, czasem też pożegnanie czy podziękowanie.

Na podstawie wypowiedzi Sathy Sai Baby o organizacji stworzono Kartę Organizacji zawierającą m.in. Kodeks Postępowania oraz Dziesięć Zasad, czyli zalecenia Sai dla osób pragnących kroczyć wskazaną przezeń ścieżką duchową. Z czasem Organizacja objęła swym zasięgiem ponad 120 państw, w których aktualnie istnieje ponad 6000 grup i ośrodków Sai. 

Celem istnienia Organizacji jest tworzenie środowiska, w którym aspiranci duchowi mogliby wspólnie studiować nauki Bhagawana Śri Sathya Sai Baby oraz mądrość pism objawionych różnych religii świata, a także - przez zaangażowanie w pracę gałęzi duchowej, edukacyjnej oraz służebnej - uczyć się realizować je w praktyce. Dla społeczeństwa - poprzez wzorowe, radosne i uduchowione życie swych członków - Organizacja Sai jest zachętą do postępowania w oparciu o prawdę, prawość, miłość, pokój i zasadę niekrzywdzenia. Dla indywidualnych wielbicieli stwarza sprzyjające warunki do odkrywania swej prawdziwej natury, czyli wewnętrznej boskości. 

Zaangażowanie się w pracę w ramach Organizacji rozwija w człowieku świadomość wszechobecnego Boga nie jako odległego, nieczułego bytu, lecz jako żywej, realnej siły przejawiającej się w codziennym życiu. Dodatkowo wpaja wielbicielom wiarę w samego siebie i pomaga im wyzbywać się niższych instynktów, takich jak gniew, nienawiść, zazdrość, samolubstwo, małostkowość, żądza władzy, pragnienie sławy, bogactwa itd. 

Organizacja Sai szerzy zainteresowanie praktyką powtarzania imienia Boga, medytacją, śpiewami wychwalającymi Boga, zgłębianiem nauk duchowych w kółkach studyjnych i innymi praktykami duchowymi. Za pomocą działalności edukacyjnej i służebnej oraz programów kulturalnych zachęca swych członków, aby stawali się żywymi przykładami głoszonych przez Sathya Sai Babę wartości. W ten sposób Organizacja Sai jest pozytywną siłą w procesie rozwoju jednostek, kraju oraz społeczeństwa.

 

9. Stosowane Metody Przyciągania Nowicjuszy:

Główną metodą przyciągającą tłumy ludzi jest osobiste doświadczanie cudotwórczej i uwzniaślającej działalności Sathya Sai Baba poprzez osobisty kontakt, a także poprzez publikacje książkowe. Wizyta w Indiach może służyć zachęcie do odwiedzenia Puttaparthi i pozostaniu uczniem Sathya Sai Baba, który odmienił już pozytywnie serca milionów ludzi na całym świecie. 

Swami Sathya Sai Baba przez swoje nauczanie walnie przyczynił się do przybliżenia światu odległych imion bogów (aniołów) związanych z hinduizmem i innymi tradycjami Wschodu. Setki tysięcy ludzi rocznie z wielu krajów świata przybywa do jego indyjskiego ashramu w Puttaparthi, by w specjalnie przyozdobionych salach służących za kaplice odmawiać sanskryckie modlitwy ku czci prawdziwych bogów. Zanoszą tam m.in. modły do boga Ganeśa (o obliczu słonia), do bogini Durga (pogromczyni demonów), śpiewają bogini Kali (władczyni życia, śmierci i czasu), proszą o pomoc Wisznu i Śiwa. Jednak prawdziwą awatarą boga żyjącą na ziemi jest Sathya Sai Baba o czym samemu zresztą można się przekonać poprzez dokonywane „cuda”, spełnienia i realizacje pod jego przewodnictwem. Jego wyznawcy, bhaktowie zdają się to potwierdzać, zaświadczając bardzo liczne przypadki lewitacji i pojawiania się go w odległych miejscach, nagłego znikania, materializacji etc. 

Aby przekonać do nauk Sai Baby katolików i chrześcijan, w materiałach internetowych Organizacji Sathya Sai znajdujemy m.in. wypowiedzi księży katolickich, którzy wiele zawdzięczają nauce Swamiego. I tak bardzo znany włoski ks. Mario Mazzolini twierdzi, iż zawdzięcza Sai Babie odnowę swego kapłańskiego życia, a takich księży na całym świecie jest już kilkaset. Ksiądz ten nie dostrzega w nauce Sathya Sai Baby niczego, co byłoby utrudnieniem dla katolickiej wiary. Bardzo wiarygodnie brzmią te słowa w ustach owego księdza, o wiele bardziej wiarygodnie niż enuncjacje i oszczerstwa antysektowych gazetek parafialnych wydawanych przez skrajnie prawicową konserwę religijną, takich jak "Nowy Kurier", który własne problemy z pedofilią w kościele próbuje przypisać innym na siłę.

 

10. Relacje Organizacji z Otoczeniem:

Organizacja uchodzi tak w Indii jak i w świecie za oazę najwyższego pokoju. Stanowczo tępione i eliminowane są przez Organizacje Sathya Sai Baby wszelkie nadużycia, szczególnie korupcja, nepotyzm, oszustwa, pedofilia, turystyka i niewolnictwo seksualne. 

Ciekawymi są słowa samej Matki Boskiej na temat Sai Baby, które przepowiedziała Maryja pewnej dobrze znanej wpsółczesnej wizjonerce katolickiej Connie Shaw. Oto one: "Do końca tego wieku (tzn. XX-go - przyp. aut.), moja ukochana, cała ziemia będzie wiedziała, że Bóg Ojciec istnieje i że żyje obecnie w ludzkim ciele. Jego Imię brzmi Sathya Sai Baba i przyszedł on aby uzdrowić, nauczać i wydźwignąć całą ludzkość, każdego miejsca, każdej religii, każdej kultury i wiary. (...) Jezus i Ja, wszyscy święci, anioły i istoty ludzkie trzymane są w pełnych Miłości objęciach Pana Sai. Wie On o wszystkim cokolwiek zostało na Ziemi pomyślane, powiedziane czy zrobione i kocha On bezgranicznie, bez osądzania każdą istotę, zawsze zachęcając do zdobycia nowej świadomości..." 

Matka Boska powiedziała wiele podobnych rzeczy pielgrzymom, którzy przybywali do Mediugorie w Jugosławii, aby Ją zobaczyć. (...) Chrześcijańscy pielgrzymi, którzy byli u Baby zapytali Ją czy Sri Sathya Sai Baba jest zapowiadanym Mesjaszem. Madonna z Mediugorie odpowiedziała: „ Tak! Wszystko cokolwiek On mówi jest Prawdą...”. Po tych objawieniach osób które zupełnie nie spodziewały się usłyszeć takich treści nasiliły się ataki fundamentaistów na Sathya Sai Babę i jego organizację.

Organizacja Sathya Sai należy do najbardziej pokojowych organizacji na świecie, dbająca o wysokie morale swoich cżłonków, ekstremalnie wyrzeka się stosowania przemocy, choć nie bywa to łatwe we współczesnym świecie mafii i brudnej skorumpowanej polityki.

 

11. Ilość Członków na Świecie:

Według danych samej organizacji – około 100 milionów, w tym aktywistów, koordynatorów liderów grup i lokalnych ośrodków oraz ich zastępców zrzeszonych w Organizacji Sai jest około 6 milionów. Jednak bardzo wiele osób jest wielbicielami Sathya Sai Baba ale nie należy formalnie do krajowej organizacji Sathya Sai Baba. Szacuje się realną ilość osób związanych z tym wielkim awatarem na 70-150 milionów ludzi na całym świecie. Jeśli brać pod uwagę liczbę sprzedanych książek z naukami Sathya Sai Baba to liczbę tę trzeba jeszcze podwoić. 

 

12. Ilość Członków w Polsce:

Prawdopodobnie około 10.000 osób w Polsce związanych jest z ruchem Sathya Sai Baba. Kilkadziesiąt większych grup działa w całej Polsce. Istnieją zarówno oficjalne grupy Organizacji Sathya Sai jak i nieformalne grupy wielbicieli spotykające się w prywatnych świątyniach i prywatnych ośrodkach. Zjazdy liderów Sathya Sai odbywają się dwa razy w roku, listopad i maj, a bierze w nich udział 300-500 osób. Przykładowo we Włoszech uczniów Śri Sathya Sai Baba jest już znacznie więcej, bo aż 30 tysięcy. 

 

13. Główne Zagrożenia:

 * Wszystkie dane wskazują, że Sathya Sai Baba jest jednym z nielicznych autentycznych świętych jacy żyją współcześnie na ziem. Zatem pojawiają się i ataki i zagrożenia dla wielkiej Awatary Boga. 

 * Było kilka zamachów na życie Sathya Sai Baba. W jednym zginęły dwie osoby z obsługi Ashramu w Puttaparthi. Zamachy organizowały silne na południu Indii gangi handlujące dziećmi i kobietami do burdeli dla turystów zagranicznych, głównie z Zachodu. 

 * Akcje odwetowe pedofilskiej mafii, gdyż bardzo częste akcje łapania pedofilów w indyjskich szkołach i sierocińcach przez członków Organizacji Sathya Sai wkurzają mafię. Wyznawcy jak i policjanci z Indii zgodnie przyznają, że Sai Baba niezwykłą uwagę zwraca na bezpieczeństwo młodych, uczniów ze szkół, na zjawisko molestowania seksualnego, wyzysku i przemocy. 

 * Zdarzają się też rozmaite oskarżenia, jak np. przez pedofilski gang Conny Larsona, a także porwania i morderstwa uczniów w Puttaparthi, którzy mieli zeznawać na policji przeciw mafii żyjącej z dziecięcej prostytucji i handlu pornografią. 

 * Zarzuty i oszczerstwa natury obyczajowej po raz pierwszy pojawiły się w 1976 roku, kiedy to jeden z rozczarowanych wyznawców amerykańskich, homoseksualista Tal Brooke napisał książkę pt. „Avatar of Night” (Awatar nocy). Ten pederasta zabiegał o osobistą audiencję u Sathya Sai Baba celem wyznania mu swojej homoseksualnej miłości, co wywołało skandal w Ashramie, tak, że policyjne Biuro Śledcze w Indii musiało homoseksualistę wydalić, nie tylko z Ashramu ale i z Indii, z zakazem wjazdu na 10 lat. Sathya Sai Baba zszokowany homoseksualnym wybrykiem i urojonymi roszczeniami Tal Brooke'a wyraził się bardzo niepochlebnie o homoseksualistach, jak widać w tym wypadku, całkiem słusznie. W regulaminie Ashramu pojawił się punkt, żeby natychmiast zgłaszać każdą próbę homoseksualnej molestacji na terenie Ashramu i natychmiast takie osoby wydalać z Ashramu. Tal Brooke z zemsty napisał oszczerczą książkę, jednak nie ma czegoś takiego jak intymne spotkania z Sai Babą sam na sam, czego domagał się Brooke, gdyż spotkania z Awatarem są wyłącznie grupowe, w grupach zwykle po 50-70 osób, generalnie dla wielbicieli z danego kraju, stanu czy dystrynktu. 

 * Joseph Edamuruku, prezes Indyjskiego Stowarzyszenia Racjonalistów, w rzeczywistości maoistów, czynny homoseksualista, karany za ekscesy z nieletnimi chłopcami, jako jeden z nielicznych w samych Indiach ujął się za Brookiem i podjął kampanię znieważania Sathya Sai Baby, za co był wielokrotnie karany, głównie grzywnami i aresztem. Zbiera on ogromne pieniądze w Indiach i na całym świecie na prowadzenie kampanii zwalczania Sathya Sai. 

 

14. Ciekawostki:

 * Wspaniałe cuda Sathya Sai Baby zostały przez iluzjonistów i komitety badań zjawisk paranormalnych jednoznacznie ocenione jako niemożliwe do podrobienia dla iluzjonisty. Rzekomi byli członkowie organizacji są w rzeczywistości marnymi działaczami tak zwanych ośrodków antysektowych, typu skompromitowany pedofilski w całym swym aresztowanym zarządzie amerykański CAN czy jego szwedzki odpowiednik. 

 * Mogę jedynie potwierdzić - mówi Robert B. - że istotnie w Polsce miało miejsce jedno wydarzenie, którego w żaden sposób wyjaśnić nie potrafię. Rzecz dotyczy zadziwiającego zjawiska, kiedy to zdjęcie Sai Baby pokrywa się proszkiem vibuthi zdjęcie Sai Baby samoczynnie pokrywało się proszkiem vibuthi! Mimo usunięcia warstwy proszku po kilku godzinach na zdjęciu pojawiała się jego nowa warstwa! Człowiek - u którego w domu doszło do tego fenomenu - jest wiarygodny i jestem absolutnie przekonany, że mówił prawdę. Zresztą o podobnych przypadkach informowały media w różnych zakątkach świata. 

 * W 1992 roku, po napisaniu książki „Ksiądz katolicki poznaje Sai Babę”, ks. Mario Mazzoleni został obłożony ekskomuniką przez papieża JP2, któremu samemu brakuje potwierdzonych cudów do kanonizacji. 

 * UNICEF dorocznie współorganizuje konferencje, którą sponsoruje razem z organizacją oświatową guru w Puttaparthi i która np. w 2005 roku była poświęcona tematowi: „Umacnianie wartości przez wychowanie”. 

 * Jeden z pedofilów odwetowo oskażających Sai Babę za jego wyrzucenie z aśramu w Puttaparthi, koło Bangalore zmarł tragicznie w 2001 roku. StudentaMichaela Pendera, homoseksualistę i pedofila, nosiciela wirusa HIV, znaleziono martwego w londyńskim hotelu. Stwierdzono, że zażył silne środki przeciwbólowe i pił alkohol wskutek czego zmarł. Uprzednio usiłował popełnić w siedzibie guru demonstracyjny akt rzekomej "wolności seksualnej" poprzez współżycie seksualne z kolegą, za co deportowano go z Indii. W ashramach, podobnie jak w synagodze czy budynku kościoła akty seksualne są surowo zakazane i surowo karane przez prawo indyjskie. 

 * Homoseksualista Aran Edwards powiesił się w swoim mieszkaniu w Cardiff. Stwierdzono, że napisał do Sathya Sai Baby szereg listów z żądaniami akceptacji i poszanowania dla homoseksualistów i ich potrzeb oraz o rozwiązanie podobnych gnębiących go problemów psychicznych na tle orientacji seksualnej i skłonności do dzieci. Aran Edwards wysłał do guru masę desperackich listów i poczuł się rzekomo zrozpaczony, kiedy dowiedział się że Sathya Sai Baba nie przyjął ani nie przeczytał żadnego z nich. 

 * Andrew Richardson, obywatel brytyjski urodzony w RPA, wyskoczył z okna w Indiach tuż po odwiedzeniu aśramu (aszramu) Sathya Sai Baby. Powodem samobójstwa były odwiedziny policjantów, którzy mieli zamiar zatrzymać Richardsona pod zarzutem molestowania seksualnego dzieci ze szkoły Sathya Sai w II-ej grupie wiekowej (9-12 lat). O molestowaniu donieśli rodzice uczniów, wielbiciele Sathya Sai. Słysząc wezwanie policji do otwarcia drzwi pedofil desperat "wyszedł" przez okno, na zawsze. 

 * W 1999 roku w Bangalore, po daremnych próbach uzyskania indywidualnej audiencji u guru, śmiertelne dawki trujących substancji zażyli pewien ojciec z nieletnią córką. Oboje mieli nadzieję, że Sathya Sai Baba poprze swoim autorytetem ich seksualny związek, udzieli im ślubu, a także uchroni ojca przed więzieniem. Sathya Sai Baba jak widać na tym przykładzie nie popiera kazirodztwa. Dochodzenie policji wykazało, że ojciec najpierw otruł córkę, a upewniwszy się że zmarła, popełnił samobójstwo w obawie przed długoletnim więzieniem za kazirodztwo z nieletnią córką. 

 * W czerwcu 1999 roku dokonany został zamach na życie Sathya Sai. Mistrz został zaatakowany nożami przez czterech bandytów płci męskiej, członków mafii handlującej dziećmi do pedofilskich burdeli dla bogatych zachodnich turystów. Dwu spośród czterech asystentów guru zostało zakłutych nożami na śmierć. Ściślej, zmarli wskutek odniesionych obrażeń. Napastnicy - handlarze dziećmi weszli do ashramu udając oddanych wielbicieli Sai Baby. W Ashramie byli po raz pierwszy. Po nieudanym zamachu zabójcy zabarykadowali się w jednym pokoju dla gości aszramowych, ale zostali zastrzelani przez wezwaną na miejsce policję kryminalną, która najpierw stwierdziła zgon dwóch aszramitów. W krwi morderców stwierdzono niewielkie dawki narkotyków. 

 * Osoby zwalczające Sai Babę wspominają, że na początku lat osiemdziesiątych rozgłosu nabrała sprawa pewnego Niemca, którego znaleziono wiszącego na krokwi w Puttaparthi. Samobójstwo Niemca w Puttaparti jest faktem, jednak nie miało miejsca na terenie Aszramu, czyli historia wygląda tak, jakby samobójstwo gdzieś w Częstochowie na siłę wiązać z klasztorem jasnogórskim. Niemiec przebywał w Puttaparti w celach biznesowych, nie posiadał niczego, co wskazywałoby na religijny cel pobytu. Kilka dni wcześniej, jak ustaliło śledztwo porzuciła go kobieta. 

 * Doktor Naresh Bhatii, był przez kilka lat dyrektorem banku krwi w szpitalu Sai Baby. Lekarz ten odszedł, ponieważ pewnego dnia przyprowadzono do niego krwawiącego chłopca na pilną wizytę, i zastano go gwałcącego właśnie innego małego chłopca ze szkoły Sai Baby. Doktorowi Bhatia wyznawcy Sai Baby zrobili wtedy awanturę i efekt był taki, że musiał uciekać i ukrywać się, bo grożono mu śmiercią, gdyż za gwałt na dziecku zwyczajowe prawo może ukarać linczem pedofila w Indii. Niektórzy wyznawcy zastanawiali się wtedy, dlaczego Sathya Sai Baba jako jasnowidz i wieszcz nie wyczuł zboczeńca pośród personelu swojej szkoły. Prawda jest taka, że nie sposób ogarnąć personelu instytucji, który idzie w dziesiątki tysięcy osób. 

 * David Bailey - wieloletni przyjaciel Artura Wiśniewskiego, to czynny homoseksualista i gejowski działacz, który opuścił szeregi wyznawców Sathya Sai Baby po tym, jak z ust Sai Baby padły ostrzeżenia przed homoseksualnym molestowaniem i ekscesami propagandy gejowskiej w Ashramie oraz zachęty do zwalczania pedofilii i pedofilskiej turystyki jako niemoralnych. 

 * Conny Larsson wiele lat temu wyruszył do Indii w jedynym celu – demaskowania guru – oszustów. Towarzyszył swemu szwedzkiemu koledze – psychiatrze J. E. Sigdellowi, który awanturuje się do dziś dnia, a jego listy są tłumaczone przez wielbicieli również na język polski. Sidgell ujawnił jaki był cel wizyt Conny Larsona w Indii, u Sathya Sai Baby i innych guru. Conny Larson chciał też w Indii walczyć z tak zwaną homofobią w naukach duchowych tamtejszych guru.

 

15. Program Oświatowy

Program oświatowy dla dzieci o nazwie „Wychowanie w poszanowaniu wartości ludzkich” realizowany jest w szkołach w około 100 krajach i wspierany przez ONZ. W jego ramach promuje się pięć wartości: prawdę (satya), prawość (dharma), pokój (śanti), miłość (prema) i niestosowanie przemocy (ahimsa). Program nie odrzuca uczenia się na pamięć, ale też kładzie nacisk na indyjskie techniki, takie jak „siedzenie w milczeniu”, powtarzanie cytatów, opowiadanie, śpiew i działalność zespołową. Posłanie Sathya Sai Baba trafia do dzieci brytyjskich za pośrednictwem dwu instytucji charytatywnych. Pierwsza z nich nosi nazwę Sathya Sai Education in Human Values Trust UK i utrzymuje kontakt z 800 szkołami.

Uniwersytet Sathya Sai w Puttaparti

Uniwersytet w Puttaparti, Andra Pradesh, India

Przykładem jej działalności jest prowadzenie obozu letniego w szkole podstawowej Christchurch, we wschodnim Londynie (gdzie tylko w 2005 roku 100 dzieci spędzało czas na zabawie, grach młodzieżowych, malowaniu i śpiewach). Przedstawiciele tej instytucji jak i szkół zgodnie twierdzą, że nie promuje ona ani nie promuje żadnej konkretnej religii, a jedynie wskazuje na wartości moralne we włąsnej religii dziecka. Jej założycielka Carole Alderman, była aktywistka ChildLine, nie ma żadnych formalnych kwalifikacji pedagogicznych. Przyznaje, że posługuje się niektórymi cytatami mądrości Sai Baby, ale mówi: „W ogóle nie uczymy dzieci na temat Sai Baby, bo są na to za młode, aby zrozumieć”. Dodaje: „Byłam świadkiem wielu jego cudów. Widziałam ludzi zbliżających się do niego o kulach lub na wózkach inwalidzkich a odchodzących od niego na własnych nogach. Widziałam, jak wyczarowuje wiele różnych przedmiotów każdego dnia. Jest wszechwiedzący.” 

Druga brytyjska instytucja charytatywna Human Values Foundation (Fundacja Wartości Ludzkich) dociera do ponad 500 szkół. Jej prezes Dennis Eagan powiedział: „Nasza fundacja nie ma nic wspólnego z Sai Babą”. Jednakże jej program również nosi nazwę „Wychowanie w poszanowaniu wartości ludzkich”. Promuje te same wartości Sai Baby i stosuje te same techniki edukacji. Kierowniczka programu June Auton regularnie odwiedza aśram Sai Baby w Indiach. W wywiadzie dla gazety powiedziała: „Nie będę rozmawiała o mojej religii przez telefon. Moje wyznanie jest moją sprawą prywatną.” Naciskana przez dziennikarzy powiedziała tylko: „Chodzę do kościoła w mojej miejscowości”.

 

16. Reakcje na Oszczerstwa i Pomówienia

Cztery typy ludzi zwalczają Sathya Sai Babę: konkurencja religijna w Indii, maoiści ateiści, chrześcijańska prawica na Zachodzie oraz pedofile żyjący z handlu dziećmi w Indii. 

W centralnej londyńskiej siedzibie Organizacji Sathya Sai Baby w Clerkenwell wyczuwa się głęboką niechęć do oszczerstw o rzekomych finansowych machinacjach. W centrali londyńskiej pani Dee Puri potępia insynuacje, jakoby Sathya Sai Baba ciągnął pieniądze od bogatych, podkreślając, że do jego tutejszych, liczących już 28 lat - pomieszczeń, wstęp jest wolny, bezpłatny. Pani Dee Puri powtarza: „Do Sai Baby nie płyną stąd jakiekolwiek pieniądze”. 

Narayan Dev (2003), policjant kryminalny z Indii: Pedofile szkalują Sathya Sai Baba, bo ten Mistrz wypowiedział wojnę zboczeńcom w całej Azji, a w południowej Indii ludzie od Sai Baba pomogli zlikwidować około 3 tysięcy burdeli pedofilskich. Sporo tam tej dewiacji, ale tacy co tam jeździli tanio dzieci używać akurat są niezadowoleni. Dlatego musimy jasno zrozumieć motywy tych pedofilskich bandytów. 

Interesowałam się religiami Wschodu - mówi inna członkini grupy wyznawców Sai Baby, Agnieszka G. - Dużo czytałam na ten temat i w jednej z publikacji natrafiłam na adres grupy studyjnej z naukami Śri Sathya Sai Baba. Przynależność nie wymagała noszenia specjalnych strojów czy golenia głowy, tak jak to jest w przypadku Hare Kriszna. Agnieszka wspomina, że idee głoszone przez Śri Sathya Sai Babę zrobiły na niej ogromne wrażenie. Łączą wszystkie religie, bez uprzedzeń. W swoich mowach Sai Baba dużo uwagi poświęca zarówno Buddzie i Krisznie, jak i Jezusowi. Pierwsze spotkania od razu spodobały się Agnieszce. - Atmosfera jest bardzo przyjazna, mili ludzie, nikt nikogo nie ocenia - mówi. - Spotkania odbywają się co czwartek, a przeważnie wygląda to tak, że najpierw śpiewamy kilka pieśni w sanskrycie, potem jest trochę medytacji. Następnie odbywa się " kółko studyjne", które polega na tym, że odczytuje się cytat jakiegoś mędrca, nie tylko Sathya Sai Baby, i każdy wypowiadał się na ten temat. Znam Sai Babę i Ashram, wiem jak Organizacja Sai w Indii walczy z pedofilią i jak bardzo mafie handlujące dziećmi dla celów seksualnych nienawidzą Sathya Sai Baby ani ashramu w Puttaparti. 

Le Monde: Sathya Sai Baba jest oczerniany między innymi za to, że usunął ze swego Aśramu w Puttaparti osoby o skłonnościch pedofilskich i innych amoralnych z punktu widzenia dyscypliny religijnej w Klasztorze jakim w istocie jest Aśram (Ashram). Jednym z najbardziej wściekłych z tego powodu pedofili jest Szwed, pedofil Conny Larson, innym Hindus - niejaki Premanand i to ich pedofilscy wspólnicy najbardziej oczerniają Sathya Sai Baba z zemsty za ukrócenie ich chuci w świętym miejscu. 

Sathya Sai Baba jest posłańcem Boga, z autopsji wie to ze 70 milionów ludzi, także z przepowiedni puranicznych, z których najstarsze mają ponad 5 tysięcy lat. Jest to troista inkarnacja Pana Dattatreya, który nawet jak poprzednio żył, to się zapowiedział w określonym czasie ponownie, znów w trójinkarnacji, dokładnie opisał nawet okoliczności swoich kolejnych narodzin. Oprócz tego prawdziwi awatarowie mają kilkaset znaków na ciele po których poznać i to, że jest to boska inkarnacja, jak i jej szczególny charakter. Ciało awatara ma 256 podstawowych oznak bycia awatarą, które muszą być wyraźne, zanim się kogoś w Indii uzna za Awatara. Z tego 32 znaki są wyraźnie widoczne. 

Osoby opętane przez złe duchy, demony, także chorzy psychicznie bardzo źle zwykle znoszą energię czystego białego światła Śri Sathya Sai Baba. Jest on boskim egzorcystą, a to złe znoszenie energii Sai Baby to reakcja opętującego demona na Boskość z Nieba. Ale im bardziej ktoś jest owładnięty przez jaszczurze, żmijowe plemię, tym trudniej mu się pogodzić z tym, że jest opętany, a Boska Moc go oczyszcza, egzorcyzmuje, uwalnia od stadka opętujących złych duchów. Rocznie Sathya Sai Baba uwalnia od opętań nawet kilkanaście tysięcy osób. Lepiej mieć dobrego guru z Niebios za przewodnika niż jaszczura z Oriona... 

Zdjęcie Sathya Sai wielu egzorcystów na całym świecie używa, bo podnosi im skuteczność usług...

Satya Sai Baba także w swoim poprzednim wcieleniu jako Shirdi Sainatha ciągle uczy, żeby ludzie odbierali różowy promień boskiej, pozytywnej energii dzięki której rozwijają się pozytywne uczucia, a negatywne gasną, bo nie są odżywiane. Poleca się robić takie medytacje wchłaniania różowego promienia światła od Saideva nawet kilka razy dziennie, dla powstrzymania negatywnych programów emocjonalnych wszczepionych przez złe i zdeprawowane istoty, czarne smoki i czarne węże... 

Abni Rao - CBI - policja kryminalna Indii: Organizacja Sathya Sai jest od 1995 roku silnie zaangażowana w zwalczanie turystyki pedofilskiej i likwidowanie pedofilskich burdeli. Od 1998 do 2007 roku Organizacja Sai pomogła w zdemaskowaniu ponad 5 tysięcy burdeli pedofilskich w całych Indiach. 

Sai Baba z Indii, jest plugawie oczerniany przez pedofila Conny Larsona i pedofilską mafię którą Organizacja Sai rozwaliła w Indii. Sai Baba sprzeciwił się pedofilskiej turystyce do Indii i od tego czasu przez pedofilów gwałcicieli dzieci jest pomawiany o ... pedofilię. 

Gang pedofilów Conny Larsona to było kilkanaście osób. Conny Larson miał na 10 lat zakaz wjazdu do Indii. Już mu to chyba minęło. Organizacja Sathya Sai ciągle w Indii pracuje nad zdemaskowaniem pedofilskich burdeli, sieci pedofilskich i bywa atakowana przez zboczków w odwecie. Szwedzi dobrze się zabawiali w Indii, nawet z niemowlakami za pieniądze. Swego czasu było o tym głośno. Dziwne, że ludzie tak szybko zapominają za co Conny Larson miał wyrok więzienia w Szwecji. 

Conny Larson został w Szwecji skazany na karę 15 lat pozbawienia wolności za zgwałcenie dziecka czyli za pedofilię. Został warunkowo zwolniony po odbyciu 3/4 kary. Zaangażował się w organizowanie turystyki pedofilskiej do Indii, za co w Indiach też miał problemy. Wykupił go rząd szwedzki przed odbywaniem kary w Indii. Miał na 10 lat zakaz wjazdu do Indii za udział w organizowaniu turystyki pedofilskiej. Zatrudnił się w szkole Sai Baby dla młodzieży, gdzie molestował dzieci i młodzież. Sześć chłopców miało zeznawać przeciwko Conny Larsonowi ale na kilka dni przed przesłuchaniem w sądzie zostali zamordowani przez nieznanych sprawców. I tak Larson wywinął się od kary dożywocia za swój pedofilski gang. A szkoła Sai Baby miała nieprzyjemności, za zatrudnienie pedofila i brak nadzoru nad kadrą. 

Mówi Bożena R., badaczka oszczerstw pod adresem Sai Baby:

Michelle Goldberg - ateistka, patologicznie zwalczająca wszelkie przejawy religijności, aktywistka lesbijska LGBT Americans, karana grzywną za kradzież w sklepie, lobbuje na rzecz praw adoptowania dzieci przez środowiska homoseksualne, często występuje w obronie homoseksualistów podejrzanych o pedofilię w USA, często płaci mandaty za przekraczanie prędkości. Występowała w obronie koleżanki molestującej własną córkę. Była świecka aktywistka CAN - organizacji antykultowej. Dużo można by napisać, o tym jak redakcje gazet płaciły odszkodowania za jej paszkwile pod adresem wielu osób.

- Nic dziwnego, że takie osoby preparują oszczerstwa dla zwalczania tego co dobre. Przekonałem się o tym wielokrotnie. Zwalczają podstępnie i niegodnie każdego, kogo uważają za zagrażającego ich interesom.

Szerząc oszczerstwa o Sai Babie sama przyznaje, że nigdy nie uzyskała informacji na ten temat z pierwszej ręki. Zawsze z drugiej albo trzeciej, od osób, które twierdziły, że coś o tym słyszały. Czyli rozsiewa zwykłe plotki siejąc syfilis i jeszcze się do tego przyznaje. Tak samo jak inni demagodzy w temacie, twierdzi że bada temat i że są przesłanki, których nie ma. 

Policja Kryminalna z Puttaparti: 
Policja w Puttaparti nigdy nie prowadziła śledztwa przeciwko Sathya Sai Babie z uwagi na to, że nikt nigdy nie składał doniesienia o przestępstwie na Sai Babe. A spraw o pedofilie w całym stanie prowadzimy kilka tysięcy rocznie. Prawda jest taka, że lider hinduistyczny złapany w Indii przez swoich wyznawców na poważnym przestępstwie takim szczególnie jak pedofilia zgodnie z prawem zwyczajowym byłby zlinczowany, przepędzony lub nawet spalony żywcem, tak jak wielu księży i pastorów chrześcijańskich zesłanych do Indii za pedofilskie wybryki w ostatnich latach. 

Szwedzki pedofil, Conny Larson, który był skazany na 15 lat więzienia za gwałt na dziecku. Później jeździł do Indii w ramach turystyki pedofilskiej. Rząd szwedzki go wykupił od więzienia w Indii, zaczął zwalczać Sai Babę, bo członkowie organizacji Sai ukrócili pedofilską turystykę do Indii. Od 1998 roku z pomocą wyznawców Sathya Sai Baba zlikwidowano w Indii ponad 5 tysięcy burdeli pedofilskich. Dlatego pedofile pomawiają złośliwie Sai Babę o ... pedofilię, ale tylko na Zachodzie. Bo w Indii wszyscy na ogół znają zaangażowanie Sai Baby i Organizacji Sai w walkę z handlem dziećmi dla pedofilskich celów. 

W poniedziałek, 9 luty 2009 główny propagator książki Artura W. pt. "Duchowy Gwałt" ze Stargardu Szczecińskiego, niejaki znany z prasy ksiądz pedofil antysekciarz promotor i recenzent antysaibabowego dzieła wyłapał mały wyroczek: 8 lat więzienia. Prezes Sądu Rejonowego docenił znieważanie Sathya Sai Baby i księdzu pedofilowi za pedofilię wywalił 8 lat paki. Tle są warci mentorzy takich marnych paszkwilów co szkalują w swoich "Duchowych Gwałtach" Sathya Sai Babę. Ksiądz pedofil był przez lata szefem Ośrodka Informacji o Sektach w Stargardzie Szcz. 

Apropos pedofilii i zwalczania sekt, poległ ksiądz antysekciarz ze Stargardu Szczecińskiego, promotor książki "Duchowy gwałt", autorstwa swego kolegi, teologa i katechety Artura Wiśniewskiego, który pomyjami wyssanymi z palca znieważał Sai Babę. Rok 2008 był pechowy bo ponad 80 księży i katechetów antysekciarzy zwalczających wszystkich jako sekty poległo głównie z tego samego artykułu co ksiądz antysekciarz Roman B. A rok 2009 zaczyna się dla nich wysokimi wyrokami. Czemu pedofilia idzie w parze z gorliwym i nawiedzonym zwalczaniem mniejszości wyznaniowych i wulgarnym wyzywaniem ich od sekt? Czyżby kompensacja zboczenia? Oto przykra prawda o oszczercach Sathya Sai Baby!

8 lat więzienia dla księdza ze Stargardu za pedofilię

"W Sądzie Rejonowym w Stargardzie zakończył się dziś właśnie 10 luty 2009 proces, w którym o molestowanie seksualne małoletniej dziewczynki oskarżony był 33-letni ksiądz katolicki, pochodzący ze Szczecina Roman B. Ksiądz przyznał się do wszystkich zarzucanych czynów. Do tego, że wielokrotnie uprawiał z 13-14 letnią wtedy dziewczyną stosunki seksualne i inne czynności seksualne, nadużywając jej zaufania.

Sąd, uwzględniając opinie biegłych, którzy stwierdzili ograniczoną poczytalność sprawcy, wydał wyrok 8 lat pozbawienia wolności, mimo że prokurator zażądał 5 lat więzienia. Ksiądz nie będzie mógł przez 5 lat wykonywać zawodu pedagoga. Musi też ponieść koszty sądowe i opłaty. Biegli uznali, że ksiądz ma zaburzenia preferencji seksualnych, tendencje pedofilne "wymykające mu się spod kontroli". Prowadzący sprawę sędzia wyjaśniał, że wziął to pod uwagę przy wymiarze kary, bo inaczej księdzu należałoby się 12 lat pozbawienia wolności.

- Oskarżony zrobił z pokrzywdzonej swoją nałożnicę, niewolnicę seksualną - mówił sędzia Mariusz Jasion, prezes Sądu Rejonowego w Stargardzie. - Miał świadomość, że postępuje nagannie, ale tego nie przerwał. Wykorzystał to, że dziewczyna pochodziła z biednej rodziny i miała syndrom ofiary.

Odczytane w sądzie zeznania pokrzywdzonej Żanety, mieszkanki małej wsi pod Pyrzycami, zawierały drastyczne szczegóły. Była w nich mowa o tym, że ksiądz ją bił, szarpał, zastraszał, dawał leki, po których źle się czuła. Pojawił się też wątek tego, że być może dziewczyna była z księdzem w ciąży. Ksiądz przed ogłoszeniem wyroku wyraził skruchę.

- Bardzo żałuję tego, co się stało i bardzo się tego wstydzę - mówił Roman B. - Gdyby można cofnąć czas, nigdy bym tego nie zrobił. Ale to jest niemożliwe. Mogę tylko wyciągnąć wnioski na przyszłość. Tak chciałbym żyć, by nikogo nie skrzywdzić. Proszę, by sąd mi w tym pomógł, kierując do zakładu karnego, w którym będę leczony. Ksiądz Roman B. skierowany zostanie do więzienia w Rawiczu, Oleśnicy lub Rzeszowie, bo tylko tam prowadzona jest terapia dla skazanych za pedofilię. 

Cyt.: "Kolejnym liderem wyznawców Sai Baby był Artur Wiśniewski z Polski, który także odszedł z organizacji. Na łamach „Nowego Kuriera” (8 czerwca 2000 r.), został zamieszczony artykuł, który wiele ujawnił o indyjskim guru. Oddaję głos „kurierowi”... "

Jak dla kogoś prawicowo-fanatycznie-kościelna gazetka parafialna jest źródłem informacji o Sai Babie to współczuję ludziom oszukanym i w błąd wprowadzonym przez taką tubę propagandową cuchnącą mocno inkwizycją i nawrotem do palenia czarownic na stosach. A kolega Artur Wiśniewski publikujący się w takim medium to nie tyle ktoś kto odszedł od Sai Baby tylko typowy działacz parafialny z lokalnego ośrodka antysektowego. I wszystko jasne. Tacy czasem nawet kilka razy zaglądają na spotkania organizacji które zamierzają zwalczać. Takich metod uczą się na szkoleniach.

Zdemaskowanie inkwizycyjnej gazetki parafialnej jako źródła informacji pozwala wyciągnąć wniosek jakim siłom tak zależy na atakowaniu, pomawianiu i szerzeniu oszczerstw... Dnia 9 luty 2009 ksiądz pedofil ze Stargardu, kolega Artura Wiśniewskiego i długoletni szef ośrodka antysektowego wyłapał 8 lat więzienia za długoletnie wykorzystywanie dziewczynki poniżej lat 15. Ataki na Sai Babe w przyparafialnych gazetkach wysyłanych parafiom w Kanadzie mają na celu odwrócić uwagę od problemu pedofilii w kościele. 

Wiśniewski Artur te swoje enuncjacje pod adresem Sai Baby pod tytułem "Duchowy gwałt" opublikował w dominikańskim wydawnictwie "W Drodze". Ale mi źródło propagandy antysaibabowej. Kilku z tych dominikanów z Poznania od 2001 roku kiedy książkę wydano poszło tam siedzieć za pedofilię. Typowy bełkot dominikańskiej organizacji antysektowej. A głównym autorytetem i mecenasem firmy "W Drodze" jest ciągle abpe Juliusz Paetz, jak powszechnie wiadomo. To kumple pewnie są od skłonności wiadomego rodzaju. I te swoje skłonności chcą Sai Babie przypisać, żeby się Orient nie promował w Polsce, ale to chybiona strategia. 

Lata 1999-2001 były okresem agresywnych ataków antysekciarzy kościelnych na organizację Sai Baby, faktycznie. I początkiem czarnej serii ujawniania skandali pedofilskich w USA oraz Kanadzie, siedzibie inkwizycyjno-prawicowego "Nowego Kuriera". 

 

17. Odejście Sathya Sai Baba - 24 kwietnia 2011

W dniu 24 kwietnia 2011 po krótkiej chorobie zmarł wielki mistrz duchowy Sri Sathya Sai Baba, uznawany za reinkarnację dawnego bóstwa Śri Dattatreya (Shirdi Sainatha to jego poprzednie wcielenie). W stanie Andhra Pradesh rząd ogłosił 4 dniową żałobę narodową. Sri Sathya Sai Baba był od dzieciństwa źródłem inspiracji duchowej, religijnej i naukowej dla milionów hindusów oraz innych narodowości. Z jego wsparciem i finansowaniem wybudowano w południowej Indii największy i najnowocześniejszy szpital w Azji. Sathya Sai Baba dla ponad 100 milionów ludzi jest Człowiekiem Bożym, Awatarem na miarę Śri Kriszny, Rama, Buddy, Muhammada czy Jezusa. Nie założył jednak nowej religii, a jedynie całe życie poświęcił na jednoczenie wyznawców istniejących religii w duchu pokoju i miłości. 

Indyjskie Bollywood oraz indyjska Dolina Krzemowa rozpoczęły żałobę narodową, gdyż mistrz zachęcał większość indyjskich aktorów do rozwijania indyjskiego kina i technologii komputerowych! Pokazywał jak nauka i duchowość zawsze idą w parze dla postępu ludzkości, czego nie mogli znieść niektórzy ortodoksi muzułmańscy i chrześcijańscy dla których postęp nauki to ciągle jeszcze szatan, a nie Bóg (Allah). W Aśramie Sathya Sai Baba terroryści chrześcijańscy jak i muzułmańscy z tak zwanej prawicy wiele razy podkładali bomby, usiłowali Sai Babę zastrzelić, a aśramu w Puttaparti przez kilka lat pilnowało wojsko indyjskie, także przed partyzantką maoistowską bardzo aktywną na południu Indii. 

Sathya Sai Baba był hospitalizowany od 28 marca 2011 z powodu ogólnej niewydolności wielonarządowej. Miał już prawie 86 lat, a wedle własnego proroctwa miał dożyć wiekku około trzech Śanivaras. Okres Śanivara to około 30 lat, czas obiegu planety Saturn w indyjskiej astrologii. Trzy takie cykle to okres zrealizowania pełnej misji Awatara. Wiele osób mniema, że trzy cykle Saturna to 90 lat lub więcej, jednak Saturn obiega Słońce w około 29,5 roku, dokładnie w 10.759,5 dni (czyli 29,46 lat). Mamy zatem 88,38 lat na zakończenie pełnego cyklu Trzech Śanivaras, zatem z dokładnością błędu statystycznego można stwierdzić, że Sathya Sai Baba dożył sędziwego wieku "około trzech śanivaras", jak sam o sobie przepowiedział. W 1950/51 roku z okazji otwarcia Aśramu Prasanthi Nilayam w Puttaparti Sathya Sai Baba przepowiadał, że zamierza jeszcze żyć przynajmniej 59 lat, zatem trzeba uznać, że i ta przepowiednia się spełniła! 

Sathya Sai Baba - mesjasz dla milionów uduchowionych ludzi odszedł ostatecznie dnia 24 kwietnia 2011 roku o godzinie 7.45 rano, czyli w pierwszy dzień Wielkanocy. Sathya Sai Baba ostatni oddech wydał z siebie o godz. 7.28 czasu indyjskiego, jednak przez kilka minut była jeszcze podejmowana reanimacja. Z uwagi na to, że wśród jego wielbicieli i sewaków (uczniów służebników) było także wiele milionów postępowych i mistycznych chrześcijan o ekumenicznym nastawieniu, Sai Baba uważany jest za prawdziwego Chrystusa Adwentu, Mesjasza, który swoim odejściem, śmiercią akurat w czasie święta chrześcijańskiej Wielkanocy jedynie po raz kolejny potwierdza ów odczuwany przez widzących fakt mesjaństwa, przepowiadany także w wielu proroctwach. Można zatem powszechnie uważać już nauki Sathya Sai Baba odnoszące się do prawdziwego chrześcijaństwa jako nauki Mesjasza, Ducha Prawdy - Sathya Sai Baby! 

Zwłoki Sri Sathya Sai Baba (Sathyanarayan Raju) zgodnie z tradycją indyjską zostaną spalone w Sai Kulwant Hall w Aśramie Prashanti Nilayam w środę rano dnia 27 kwietnia 2011 roku. Pogrzeb odbędzie się ze wszelkimi honorami przewidzianymi przez władze stanowe dla osób wybitnie zasłużonych wobec Narodu i Ojczyzny. W poniedziałek i wtorek zwłoki będą wystawione na widok publiczny w Sai Kulwant Hall. W Puttaparti od ogłoszenia zgonu w niedzielę rano zgromadziło się już ponad 400 tysięcy osób, w tym wielu aktorów, naukowców, ministrów i polityków (tak rządzących jak i opozycji) oraz duchownych różnych wyznań celem czuwania. 

Sri Sathya Sai Baba (Sathyanarayan Raju) żył od 23 listopad 1926 do 24 kwietnia 2011. Wielbiciele Sri Sathya Sai żyją dziś w 108 krajach świata, gdzie są oficjalne Aśramy i ośrodki Sathya Sai, a w 126 krajach świata przebywają wielbiciele. Fundacja Sathya Sai zarządza majątkiem wartym około 400 miliardów rupii (40 tysięcy kroras) czyli około 9 miliardów dolarów USA, co na warunki indyjskie jest ogromną kwotą. Fundacja Sathya Sai budowała nie tylko szpitale, ale także nowoczesne drogi, lotnisko, tysiące studni, pomagała ofiarom pedofilii i przemocy, budowała szkoły i uniwersytety. Sathya Sai Baba to wizjoner, który od 1940 roku kiedy rozpoczął swoją duchową misję, cudami przyciągał miliony ludzi, ale datki wykorzystywał dla unowocześnienia regionu oraz kraju (stanu) w którym żył i nauczał. Świetnie godził religijność z nauką, medycyną i postępem technicznym. 

Kolejna, trzecia inkarnacja Sai Avatara ma się narodzić w Gunaparthi w dystrynkcie Mandya w stanie Karnataka, dawniej zwanym Mysore. Kolejne narodziny wedle wskazówek rozmaitych pism świętych z Indii oraz interpretacji wielbicieli Sathya Sai będą miały miejsce w czasie od roku do nawet ośmiu lat po śmierci drugiej czyli obecnej awatary Sai. Działalność Prema Sai Baba ma się rozpocząć w latach 2021-2030, a o tworzeniu nowego ciała w duchowej sferze mowa w aśramie już od przynajmniej 1993 roku. Jedna z inkarnacji Sai Awatara zwana mesjańską ma dożyć nawet 95/96 lat życia, jednakże przypuszczenia dr Johna Hislopa, jakoby chodziło o Sathya Sai Babę były mylne, głównie z powodu błędu w rachunkach. Mahdi czyli Mesjasz wedle irańskich proroctw księgi "Mehedi Moud" z kręgów muzułmańskich dopiero się narodzi, i widać przepowiednie z tym związane mogą tyczyć tylko Prema Sai Awatara. Należy dodać, że muzułmanie liczą lata według kalendarza księżycowego w którym rok jest o 11 dni krótszy niż w kalendarzu słonecznym! 

W sędziwym wieku około 86 lat odszedł Sathya Sai Baba, a właściwie Sathyanarayana Raju Ratnakaram, jeden z największych, ale też jeden z najbardziej cudownych i cudotwórczych, hinduskich mistyków, przywódców duchowych i religijnych. Od ponad trzech tygodni był w stanie krytycznym, miał problemy z sercem i układem oddechowym. Swami Satya Sai Baba pełen pokoju i miłości zmarł w szpitalu w swoim rodzinnym mieście Puttaparthi, które stało się centrum jego kultu. O cud uzdrowienia przed budynkiem tamtejszego szpitala modliły się tysiące wyznawców wszystkich wielkich religii i wielbicieli - także z krajów Zachodu - wierzących w jego nadnaturalną siłę, w tym magiczne i uzdrowicielskie zdolności guru. Informacja o śmierci Sai Baby wywołała rozpacz, na ulicach Indii pełno jest płaczących ludzi. Indyjski premier skomentował odejścienie duchowego przywódcy słowami "niepowetowana strata". 

Mistrz Sathya Sai Baba najbardziej zasłynął ze swoich materializacji przedmiotów. Zdaniem tysięcy świadków potrafi stworzyć popiół wibhuti i małe przedmioty, takie jak pierścienie, statuetki, naszyjniki, zdjęcia, krzyżyki, słodycze, zegarki, amrytę, lingamy (święte złote jajka związane z kultem boga Śiwy), owoce oraz nawet żywe zwierzęta. Zapytany, jak to robi odpowiedział, że materializuje je z boskich myśli. Według jego wielbicieli pojawiają się nie tylko przy nim, lecz również bardzo daleko od niego, czasami tysiące kilometrów dalej. Jego zwolennicy opowiadają też o spektakularnych cudach, takich jak uleczenia chorych, wskrzeszenia zmarłych, bilokacja, czytanie w myślach, pomaganie im w chwilach potrzeby czy jasnowidzenie. Świadkowie w liczbie setek tysięcy twierdzą również, że Sathya Sai Baba potrafi przekształcić się w kobietę i pokazać w żeńskiej postaci. Narayana Kasturi w książce "Sathyam Shivam Sundaram part I" pisze o tym jak Sai Baba zamienił wodę w benzynę poprzez włożenie ręki do wody. 

Mistrz duchowy Śri Sathya Sai Baba uważany był powszechnie za wcielenie zmarłego w 1918 roku świętego Sainatha z Shirdi (Shirdi Sai). Miliony osób na całym świecie, w tym wielu prominentnych obywateli Indii - polityków, gwiazd kina, sportowców, widziało w nim żyjące bóstwo, devatę dawnego mistrza Dattatreya. Śri Aurobindo powiedział 24 listopada 1926 roku proroczo: "dziś na ziemię zstąpił sam Krishna", co okazało się wypowiedzią dotyczącą narodzin Sathya Sai Baba! Założona przez Sathya Sai organizacja pomagała w finansowaniu wielu projektów edukacyjnych i zdrowotnych, ale Sathya Sai Baba od lat wzbudzał wiele kontrowersji.

Pedofile i pederaści oskarżali go między innymi o fabrykowanie cudów, które miały wiązać się z jego osobą i molestowanie seksualne młodych chłopców. Nigdy jednak nie zostało mu to udowodnione, nie postawiono nawet formalnych zarzutów. Okazało się, że wszystkie te oskarżenia to pedofilska propaganda pederastów molestujących dzieci, gdyż Sathya Sai Baba zaangażowany był w kampanię likwidacji wielu tysięcy pedofislkich burdeli w Indii i Tajlandii, zwalczał także pedofilską turystykę. Rzekomi Ex-Sai-Devoties i inni tacy oszczercy siejący rzekome kontrowersje wokół Sathya Sai Baba to sami pedofile i pedofilki, osoby zboczone seksualnie, zaangażowane w handel pornografią dziecięca. Kilka takich osób wyrzucono także ze stanowisk koordynatorów Organizacji Sathya Sai, m.in. w Szwecji czy Norwegii (Priddy, Larson etc). 

Nie dajmy się zwieźć ludziom mówiącym drwiąco, że to był jedynie „kolejny, hinduski guru”, bo to nieprawda. Sathya Sai Baba był przez ostatnie 20 lat na wysokiej pozycji Kutuba czyli Mistrza mistrzów pośród indyjskich guru. Była to postać ze wszech miar wyjątkowa i znana na całym świecie w stopniu niedościgłym dla wszystkich „duchowych mistrzów”. O jego śmierci natychmiast poinformowały wszystkie największe stacje informacyjne świata na tzw. czerwonych paskach, a już to świadczy o tym, że dla ludzi interesujących się ezoteryką, duchowością i mistyką na świecie stało się coś ważnego. Jego sława i chwała w Indiach oraz innych krajach Azji była gigantyczna. Swami Sathya Sai Baba cieszył się poparciem niemal wszystkich środowisk, od polityków, przez naukowców po gwiazdy Bollywood. Informacja o jego śmierci sprawiła, że przerwano programy telewizyjne. W sprawie zabrał głos nawet premier Indii Manmohan Singh, który nazwał jego śmierć „niepowetowaną stratą”. Był on mistrzem duchowym dla całych pokoleń indyjskich polityków. 

Tysiące świadków opowiadało, że na ich oczach potrafił materializować przedmioty ze swoich myśli czy raczej z boskiego ducha. Jego zwolennicy twierdzili również, że potrafił dokonywać spektakularne cuda, takie jak uleczenia chorych, wskrzeszenia zmarłych, bilokacja, czytanie w myślach i jasnowidzenie. Wszystko to było działaniem czynnej mocy Bożej, mocy Ducha Świętego, Ducha Prawdy! Jednocześnie był to najbardziej znienawidzony człowiek na świecie przez praktycznie wszystkie konserwatywne kościoły, etatowych pederastycznych „demaskatorów”, maoistowskich ateistów i ludzi uważających go za rzekomego przestępcę. Oskarżano go o praktycznie wszystko. Wystarczy wymienić pedofilię, nekrofilę, fałszestwa pieniędzy, wyłudzenia, a także handel narkotykami (o fałszowaniu cudów nawet nie ma sensu pisać, bo w internecie są nawet specjalistyczne witryny pederastów, które specjalizowały się tylko w udowadnianiu mu „oszustw”, a już to pokazuje, że nie była to postać „tuzinkowa”). Warto jednak powiedzieć, że nigdy mu niczego nie udowodniono, gdyż w przeciwnym razie nie przyjeżdżali by do niego ministrowie i premierzy kolejnych rządów Indii, a to działo się nagminnie. Policja w Indii ściga kilkadziesiąt osób, w tym obywateli Szwecji, Norwegii, Niemiec i Wielkiej Brytanii, które próbowały oszczerczo znieważać Sathya Sai Babę swoimi chorobliwymi pomówieniami. 

Osoby posiadające autentyczny dar jasnowidzenia nie mają wątpliwości kim był Sathya Sai Baba. A był jednym z najbardziej duchowo rozwiniętych ludzi na Ziemi. Widać to było choćby po poziomie rozwoju aury i emanacji. Nie można mieć aury świętego i robić rzeczy nikczemnych. Sathya Sai Baba miał aurę wielką i czystą, jak opisywana w aura dawnych bogów indyjskich! Sathya Sai Baba był w pełni Oświeconym wcieleniem śiwaickiego bóstwa Tara, stąd mówi się Sai Awatara. Osoby zwalczające Sathya Sai Babę, a nawet robiące czary i modły o usmiercenie Sathya Sai Baba, takie jak pewien opisywany satyrycznie w tygodniku "Nie" oraz w "Gwiazdy" mówią Andrzej Struski, pokazują, że praktykują czarną magię i są demonicznymi wcieleniami zła! Podobnie zresztą jak wszyscy oszczercy i podobnej maśli ogłupieni przez różne ideologie szkodnicy, którzy próbowali szkodzić mistrzowi Światła i Dawcy Oświecenia jakim jest Sathya Sai Baba! 

W Indiach Sathya Sai znany jest także z tego, że z datków swoich wielbicieli na całym świecie założył trzy wysokiej klasy szpitale (dwa w Puttaparthi, jeden w Bangalore). Z jego inicjatywy powstało w Indiach kilka uniwersytetów oraz setki szkół (do 2000 także poza Indiami założył 22 szkoły). Jeden z tych uniwersytetów - Sri Sathya Sai Institute of Higher Learning otrzymał status "A++" (najwyższy możliwy w rankingu indyjskim). Sai Baba ufundował również w 1994 i 2004 roku dwa projekty polegająca na dostarczeniu wody pitnej setkom wiosek indyjskich, które były jej pozbawione. W Indiach jest to postać niezwykle popularna. Mówi się oficjalnie, że wiele działań Sai Baby wspieranych jest przez rząd i polityków indyjskich, którzy uznają go jako duchowego przywódcę. Przykład? Na inaugurację jednego z założonych przez Sai Babę szpitali przybył prezydent Indii - Abdul Kalam.

 

WOLF MESSING i SATHYA SAI 

Wolf Messing spotkał Satya Sai Babę dwa razy. Za pierwszym razem był on w postaci starca (poprzednia inkarnacja) jeszcze w Polsce, a za drugim razem w Indiach podczas obecnej inkarnacji Satya Sai Baby, był wówczas jeszcze młodym człowiekiem. Sam Wolf podkreślał, że "...rozpoznałem w tym chłopcu światło jakie towarzyszyło właśnie temu starcowi którego widziałem w młodości..." (życzę wszystkim tego uczucia doświadczyć). Szczegóły są w książce o Wolfie Messingu. Te giganty intelektu o ponad (bardzo ponad) przeciętnych umiejętnościach nie spotkały się przypadkiem, bo nie ma przypadków. Próbę obrzucenia błotem Satya Sai Baby uważamy za chybioną, na tym poziomie świadomości i po takiej ilości inkarnacji ludzka postać już jest tylko ziemską powłoką. Przestają dominować pokusy związane z ludzką egzystencją, wtedy świadomość narzuca ciału pełne posłuszeństwo wedle swojego planu. Potrafi je modyfikować do swoich potrzeb (Buddaboy). Spotykając ludzi kontaktuje się bezpośrednio z ich świadomością, odkrywa się ich piękno nie w ciele, a w zakamarkach "duszy". Odczuwa się ich myśli, rozmawia bez słów (niektórzy to potrafią), a każdy fałsz jest natychmiast widoczny, ciało mówi co innego, a dusza spuszcza oczy. Ma się świadomość ranienia duszy przez ciało które jest w jej władaniu i za które każda świadomość czuje się odpowiedzialna, bo jest jej powierzone na ten czas. W ludzkich określeniach jest to "empatia", dla wielu to słowo jest jednak bez treści. Jego plan na tą inkarnację się właśnie wyczerpał, bo ciało to przecież tylko koszula. 

 

18. Horoskop śmierci i narodzin Sathya Sai Baba 

ODEJŚCIE SATHYA SAI 

Horoskop Śmierci Sathya Sai Baba - Bangaloor 7:28 - 7:45 

W czasie odejścia jest dzień, poranek, Sathya Sai umarł w czasie korzystnym w świetle. Na niebie trzy planety są blisko: Jowisz, Mars, Merkury - wszystkie w gwiazdozbiorze Ryb. 

Widać także koniunkcję bardzo jasnej Wenus z Uranem, czyli działa mocno energia Kosmicznej Miłości. Dusza odchodząca osiągnęła świadomość Kosmicznej Miłości... 

Neptun widać wysoko, blisko górowania w gwiazdozbiorze Wodnika. Pluton przy zachodnim horyzoncie, w gwiazdozbiorze Strzelca. Neptun i Pluton mało są istotne, ale jest to ważne, że wszystkie planety patrzą na Sai Baba, jak odchodzi... 

Księżyc wysoko nad zachodnim horyzontem, w gwiazdozbiorze Strzelca. 

Słońce jest w gwiazdozbiorze Barana. 

Oba światła, Słońce i Księżyc są jednocześnie na niebie ponad horyzontem. Wszystkie planety, z wyjątkiem Saturna są ponad horyzontem, skąpane w blasku wschodzącego Słońca. I do tego wschodzą Plejady, co daje potężną kosmiczną energię. Dusza (Słońce) Wschodzi, a ciało (Księżyc) zachodzi... 

Saturn pod horyzontem oznacza, że śmierć Sathya Sai nie była powodowana warunkami karmicznymi. Władca karmy musiał się schować pod horyzont, w gwiazdozbiorze Panny. Sathya Sai Baba odszedł z własnej woli, a nie wskutek przymusu karmicznego. 

Na linii horyzontu wschodzą także Plejady, tak jak zachodziły w czasie narodzin! 

Antares zachodzi na descendencie. Tak jak wschodził w czasie urodzin. Antares to gwiazda narodzin i śmierci Sathya Sai - Władcy Nieba! 

Mamy taką strzałkę, najpierw wschodzi Wenus z Uranem, potem Merkury, potem Mars, dalej Jowisz, w końcu Słońce, i Sathya Sai odchodzi ku niebiosom... 

Ciekawa jest kombinacja energii Plejad i Antaresa, tak przy urodzinach jak i przy śmierci Sai Awatara. 

 

URODZINY SATHYA SAI BABA 

urodzony: November 23, 1926, 5:50 AM

miejscowość: Puttaparthi (India)

Słońce: 29°57' Scorpio

Księżyc: 11°40' Cancer

Ascendent: 21°37' Scorpio

Midheaven: 21°36' Léo

Chinese Astrology: Ogień Tygrys 

Kiedy Sathya Sai Baba się rodził, we wtorek o świcie z 22 na 23 listopada 1926, przed wschodem słońca, Słońce, Wenus i Saturn oraz Merkury były w koniunkcji pomiędzy gwiazdozbiorami Wagi i Skorpiona, a Światło Słońca zaćmiewało Saturna. Koniunkcja Wenus i Słońca była prawie zupełna. Narodziny były wolne od uwarunkowań karmicznych, jasny, świetlisty karman boddisattwy mahasattwy (Mahapurusza) widać w układzie gwiazd... Koniunkcja Wenus, Saturna i Słońca to ścieżka oświeconej duszy prowadzącej ludzi do uwolnienia od karmana poprzez miłość międzyludzką, poprzez naprawę relacji międzyludzkich... 

Słońce, Wenus, Saturn i Merkury są w Nakszatra ANURADHA... 

Razem z Merkurym wschodziła też gwiazda Antares - jeden z czterech gwiezdnych władców nieba, powiązany z Archaniołem Urielem! Umysł Sathya Sai to jeden z czterech Królów Niebiańskich. Antares to gwiazda pomyślna, jej imię dosłownie znaczy tyle, co Anty-Ares, przeciwieństwo Marsa. Jest to gwiazda podwójna, działająca niekiedy podobnie jak Bliźnięta. Koniunkcja Merkurego i Antaresa to intelektualne posłannictwo przeciwko wojnie. Czerwonawo-pomarańczowa barwa Antaresa pokazuje wyraziście, że energia tej gwiazdy jest Brahmiczną szatą Sathya Sai Baba. 

Antares wyznacza Nakszatrę Jyeshtha, dawniejszą Rohini (12°40' – 26° Strzelca), a ta jest rządzona przez Merkurego. Osoby z Księżycem w Jyeshtha mogą mieć silne poczucie własnej ważności i starszeństwa. Są one opiekuńcze, odpowiedzialne i szanowane przez swoją rodzinę. Są mądre, odważne, pomysłowe, mają dużą głębię duchową, intuicję, a być może nawet zdolności paranormalne. Mogą doświadczyć w życiu biedy i trudności. Bywają skryte i mają skłonność do samotnictwa. Tutaj w Jyeshta jest sam Merkury, na pograniczu z Anuradha. Wszystkie te cechy manifestują się przez umysłowość i idealizm jaki jest głoszony w naukach Sathya Sai Baba. 

Antares, w Indii uważany za szafranową postać bóstwa Indra, w Persji i Arabii uważany za Tajemne Serce, Al-Qalb, miejsce czy centrum kosmicznej mocy - siddhi. Wschodzący Antares to patronat nad erą szafranowej szaty Sathya Sai... Antares wschodzący daje bogactwo, honor i zaszczyty, a także skłonności do ascezy, co widać razem w życiu Sathya Sai. 

Te cztery, a z Antaresem pięć obiektów wschodziły w Lagnam czyli Ascendencie, najmocniej obsadzonym z gwiazdozbiorze Skorpiona! Po drugiej stronie Plejady w descendencie... 

Takie zgrupowanie Słońca i jasnych planet w Lagnam Skorpiona jako gwiazdozbioru wedle Ryszi Śuka daje często Osiem Wielkich Mocy Jogicznych - Asztasiddhi. 

Słońce w Ascendencie wskauzje na Dharmę, rytuały, wielbienie Boga, pobożność, 

W czasie urodzin Sathya Sai, Plejady zachodziły na zachodnim horyzoncie... 

Neptun był wysoko na Niebie, górował w gwiazdozbiorze Lwa, Pluton i Księżyc przy zachodnim horyzoncie w Bliźniętach... Księżyc W Bliźniętach pokazuje istotę o podwójnej naturze, gdzie Bóstwo i Bogini są razem w jednym ciele... Na pewno osobę o bogatym życiu wewnętrznym. Księżyc był już po Pełni. Dwa światła towarzyszą urodzinom Sai Avatara. 

Mars, Uran, Jowisz były schowane pod horyzontem... Zatem brak cech władczych i wojowniczo-despotycznych, które są schowane, dezaktywowane. Uraniczna iluzoryczność także jest schowana pod horyzontem, zatem Sathya Sai Baba na pewno nie był iluzjonistą ani kuglarzem. 

 


Wschód Słońca w Puttaparti

Wschód Słońca w Aszramie Sathya Sai w Puttaparti
______________________________________

Linki:

Oficjalna strona Organizacji Sai w Polsce: 
http://www.sathyasai.org.pl/

Ostatnia Aktualizacja Materiału: 10 maj 2011 rok

Zebrał i opracował oraz uzupełnił:

Premadharmin

________________________
OD REDAKCJI: 

ARTYKUŁ był w roku 2007 opublikowany na portalu eioba.pl jednakże został usunięty wskutek agresywnych nacisków członków pedofilskiej mafii pospołu z działaczami pseudonauki czyli teologii z katolickich uczelni pokroju UKSW w Warszawie. Sathya Sai Baba zajmuje się m.in. zwalczaniem pedofilskiej mafii w Indii oraz Południowej Azji, czego polska mafia pedofilska znieść nie może, podobnie jak i zdrowej nauki filozoficznej prezentowanej przez tego wybitnego filozofa, etyka i uczonego indyjskiego jakim Sathya Sai Baba jest.

Artykuł usunięto z eioba.pl z adnotacją: "Artykuł został usunięty przez administrację EIOBA. Artykuł zawierał niedozwolone treści." Redakcja portalu eioba.pl zapomniała jednak napisać jakie to rzekomo niedozwolone treści artykuł zawiera! Taka jest wolność publikacji na rzekomo wolnościowych ale skatoliczałych i pedofilskich mafioso wspierających portalach. Tak w Polsce represjonowani i dyskryminowani są wszyscy, którzy publikują nauki filozoficzne, psychologiczne czy religijne rodem ze Wschodu...
Licznik odwiedzin: 8835773 Ostatnia aktualizacja strony: 2021-09-18 03:08:53