Stowarzyszenie Macierz

Stowarzyszenie MACIERZ powstało jako organizacja zajmująca się ochroną Praw Człowieka, ekologią, promocją zdrowego odżywiania i funkcjonowania, działalnością charytatywną w różnych dziedzinach życia.

Ilość wejść: 17116


Wolność Sumienia i Wyznania

Wśród podstawowych praw człowieka mamy prawo do swobody wyznania religijnego i głoszenia własnych poglądów. W Polsce XXI wieku to prawo jest w sposób bestialski nagminnie łamane, a ataki na mniejszości religijne i duchowe wyzywane publicznie wulgarnym epitetem "sekta", "sekciarz", "kociowierca", "sekty-insekty" stały się nieomal chorobą społeczną o obrazie paranoi.

Wytaczanie spraw sądowych artystom i twórcom pokroju Doroty Nieznalskiej, Adama Darskiego "Nergala" czy Doroty Rabczewskiej "Dody" przez rozmaitych oszołomów i paranoików religijnych z pomocą znajomych i upolitycznionych prokuratorów, także świrów inkwizycyjnych staje się poważnym problem.

Trzeba się zastanowić jak się bronić przed nawrotem zbrodniczej inkwizycji w zdawałoby się cywilizowanym już państwie XXI wieku i Unii Europejskiej! Trzeba położyć kres prokuratorom paranoikom wytaczającym bezprzedmiotowe oskarżenia artystom i twórcom oraz wolnomyślicielom na podstawie żądań chorych psychicznie świrów wybranych do Sejmu jako posłowie lub do rad miejskich jako rajcy! 


Aktualnie cały artykuł znajduje się na portalu Obrony Praw Człowieka


LINKI:

Wolność sumienia i wyznania, a zbrodnie terrorystycznej inkwizycji

Pranie mózgu w sektach to faszystowska propaganda chrześcijańskiej inkwizycji

Wolność sumienia i wyznania - rozboje na mniejszościach wyznaniowych

Licznik odwiedzin: 8836156 Ostatnia aktualizacja strony: 2021-09-18 13:24:25