Stowarzyszenie Macierz

Stowarzyszenie MACIERZ powstało jako organizacja zajmująca się ochroną Praw Człowieka, ekologią, promocją zdrowego odżywiania i funkcjonowania, działalnością charytatywną w różnych dziedzinach życia.

Ilość wejść: 4071


SATHYA SAI BABA - Opowieści i Relacje Wielbicieli

Zbiór krótkich artykułów wielbicieli (bhaktów) indyjskiego Awatara, Śri Sathya Sai Baba, liczne doświadczenia na różne tematy, od przepowiedni o nadejściu początków Złotego Wieku w sercach wyznawców, przez wspomnienie zachodniej jogini Indra Devi, doświadczenia z biblioteką liści palmowych mędrca Śuki, przeżycia gwałtu i duchowych doświadczeniach jego transformacji po współpracę medycyny z modlitwą i wiedzą o karmie.

 

Wieści z Indii

 

W końcu u.r. (2001) Connie Shaw odbyła swoją 31 podróż do Swamiego. Przywiozła stamtąd kilka ciekawych spostrzeżeń i naprawdę ważnych wiadomości otrzymanych na prywatnej audiencji. Aby Czytelnik mógł je lepiej ocenić, podamy najpierw kilka informacji o osobie ich autora. Wszystko, co tu piszemy pochodzi z internetu, głównie z witryny Connie.

Connie Shaw mieszka na farmie w USA i gości Centrum Sai. Prowadzi też swoje wydawnictwo (Om Productions, Inc.) i od wielu lat podróżuje, pisze, doradza i uczy o świadomości własnej jaźni. Około dwadzieścia lat temu dostąpiła pierwszych (trwających do dziś) objawień Marii, Matki Boskiej, po czym na swej drodze życiowej spotkała Sathya Sai Babę. Późniejsze lata przyniosły jej ponadto takich znamienitych doradców i pomocników jak Jezus, Budda, Ramana Maharshi, Saint Germain, Archaniołowie Gabriel i Michał, i wielu innych. Odnotujmy, że Święci i Mistrzowie przekazują jej przesłania nie, jak to często bywa, na drodze doznań wewnętrznych lub w zmienionym stanie świadomości, lecz pojawiając się przed nią, gdy jest w pełni świadoma, w całkowicie normalnym stanie. Jej przesłania mają na celu wspierać ludzkość w trwającym obecnie procesie planetarnego przebudzania. Chociaż sama otrzymała od Sai Baby wiele interview osobistych i w grupach, twierdzi: ,,Jest on wszechobecny, wszechwiedzący i wszechmocny. Jest wszędzie i może pomóc każdemu w każdej chwili, dlatego nie jest konieczny wyjazd do Indii, by Go spotkać i otrzymać Jego pomoc." Mówi o Śri Babie zdecydowanie: ,,Jest On w istocie Tym, do którego wszyscy się modlili, we wszystkich religiach, chociaż nie zdawali sobie sprawy z tego, że jest On tu na ziemi w cielesnej postaci i że to On stworzył każdego z nas, cały kosmos i nauczycieli wszystkich wyznań. Jest to doniosła nowina tej ery."

Poniższe informacje pochodzą ze wspomnianej relacji z ostatniego pobytu Connie w Prasanthi Nilayam.

 

 • Wyjąwszy Boże Narodzenie i dzień Nowego Roku na placu darśanowym nie było tłoku; przez większość dni plac zapełniony był do około trzech czwartych.
 • Panował wyjątkowy chłód jak na tę porę roku; wszędzie widać było wełniane nakrycia głowy i grube szale.
 • Amerykański chirurg, który miał dwa interview, zanim Connie dostąpiła tej łaski, opowiadał, że Baba stwierdził iż:
 • Bush jest sfrustrowany wojną i doradcami, którzy mają specjalne interesy i motywacje.
 • Baba podniesie ludzką świadomość nie od razu, lecz stopniowo.
 • Na pytanie lekarza: ,,Swami, jak sobie radzisz w sytuacji, gdy muzułmanie modlą się po pięć razy dziennie, chrześcijanie też modlą się do Ciebie, a wszyscy wzajemnie się bombardują?" Baba odpowiedział: ,,Modlitwy te są odmawiane mechanicznie, a nie płyną z serca. Nie reaguję na takie modlitwy. Zabijanie ludzi nie jest dobrym sposobem na terroryzm. Czy wiecie kto jest prawdziwym terrorystą? Nienawiść i zazdrość we wszystkich sercach. Rozprawcie się z nimi we własnym sercu, a będziemy mieli pokój".
 •  

  Wskrzeszenia 


  Aby przeczytać cały artykuł kliknij w ten link!   Licznik odwiedzin: 8835909 Ostatnia aktualizacja strony: 2021-09-18 04:37:37