Stowarzyszenie Macierz

Stowarzyszenie MACIERZ powstało jako organizacja zajmująca się ochroną Praw Człowieka, ekologią, promocją zdrowego odżywiania i funkcjonowania, działalnością charytatywną w różnych dziedzinach życia.

Ilość wejść: 19566


Modelka Mariana Bridi da Costa kolejna ofiara sepsy

MARINA BRIDI DA COSTA - KOLEJNA OFIARA SEPSY!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Brazylijska supermodelka Mariana Bridi da Costa urodziła się 18 czerwca 1989r. w Brazylii. W wieku 20 lat już nie żyła, przegrywając walkę z rzadką i bardzo groźną chorobą. Zmarła o 3 rano z piątku na sobotę  24 stycznia 2009r. Jeszcze parę tygodni wcześniej nic nie wróżyło tragedii tej dziewczyny! Mariana była kochaną, najszczęśliwszą i najpiękniejszą kobietą świata, przed którą kariera modelki stała otworem. Dwa razy znalazła się w finale Miss World. Robiła furorę na wybiegach dla modelek, a oferty ze świata reklamy sypały się jedna za drugą. 

Mariana Bridi Costa
 w mediach znana jako Mariana Bridi waga 57 kg, wzrost 175cm, karierę modelki rozpoczęła w wieku 14 lat po ukończeniu kursu dla modelek biorąc udział w różnych pokazach mody i konkursach piękności. Mariana Bridi da Costa była bardzo skromną dziewczyną, nie roszczącą sobie pretensji do splendorów i luksusów. Na swój pierwszy finał konkursu Miss Brazylii 2007, Mariana podróżowała do Kurytyby 20 godzin jadąc najtańszym autobusem, aby będąc już na miejscu pokonać wiele, bardziej niż ona doświadczonych kandydatek, zajmując tam bardzo wysokie jak na pierwszy raz, finałowe czwarte miejsce.  Sukces ten powtórzyła w konkursie Miss Brazylii w 2008 roku, ponownie zajmując 4 miejsce

Kliknij w ten link aby przeczytać cały artykuł na portalu

 

 

 

Licznik odwiedzin: 8835908 Ostatnia aktualizacja strony: 2021-09-18 04:37:01