Stowarzyszenie Macierz

Stowarzyszenie MACIERZ powstało jako organizacja zajmująca się ochroną Praw Człowieka, ekologią, promocją zdrowego odżywiania i funkcjonowania, działalnością charytatywną w różnych dziedzinach życia.

Joga - Terapia i Relaksacja - Budo i Sztuki Walki


BHARATA - Języki Urzędowe w Indii - Podział, Charakterystyka i Historia

Indie to kraj ponad miliarda ludzi, 23 języków urzędowych i prawie 1700 dialektów oraz języków lokalnych. Należą do pięciu głównych grup językowych, używają najczęściej sylabicznych alfabetów, pokazują bogactwo kulturowe, duchowe i literackie. Sanskryt uchodzi za matkę większości języków Indii.

Ilość wejść: 26474


Represjonowanie Hinduskiej Misji Czaitania w Polsce

Historia Dyskryminacji Misji Czaitanii w Polsce. Pomimo, że Misja Czaitanii jest godnym wiary systemem religijnym, opartym na ponad 5 tyś. letniej tradycji, w Polsce jest dyskryminowana.

Ilość wejść: 4878


OSHO Rajneesh Chandra Mohan: Chrześcijaństwo Śmiertelną Trucizną - Fragmenty

Osho - aresztowany, podtruty i wydalony z chrześcijańskiego USA, przez jednych uwielbiany a przez innych znienawidzony i potępiany za słowo które głosił. Kto i dlaczego agresywnie zwalczał Osho Rajneesha Mohana w USA i innych krajach.

Ilość wejść: 12889


Misja Boskiego Światła w Polsce - Fakty, Mity, Ciekawostki

Misja Boskiego Światła albo w Indii Divya Sandesh Parishad. To warto pamiętać, jeśli chciałby się ktoś udać do kraju wedyjskiej kultury i poszukiwać korzeni tej jednej z największych na świecie duchowych organizacji boskiej Wiedzy (Śri Vidya), tak mało znanej w Polsce i często złośliwie oczernianej przez zawsze zbrodniczą inkwizycję!

Ilość wejść: 4979


Opowieść Sathya Sai Baba o Mistrzu Shirdi Sai Baba

Artykuł jest żywą opowieścią o życiu Sai Baba z Shirdi w Indii - znanego indyjskiego mędrca z przełomu XIX i XX wieku, znanego z licznych cudów, łączenia hinduizmu z islamem, lewitacji, jasnowidzenia, godzenia wojujących religii oraz tego, że pośmiertnie stał się obiektem kultu religijnego, jedynego jaki jest formalnie wspierany publicznie przez rząd Indii. Mauzoleum grobu w Shirdi jest miejscem świętym dla wyznawców hinduizmu i islamu.

Ilość wejść: 4116


Sathya Sai Baba – Znany Indyjski Guru Walczy z Pedofilami

Artykuł o Sai Baba był w roku 2007 opublikowany na portalu eioba.pl jednakże został usunięty wskutek agresywnych nacisków członków pedofilskiej mafii pospołu z działaczami pseudonauki czyli teologii z katolickich uczelni pokroju UKSW w Warszawie. Sathya Sai Baba zajmuje się m.in. zwalczaniem pedofilskiej mafii w Indii oraz Południowej Azji, czego polska mafia pedofilska znieść nie może, podobnie jak i zdrowej nauki filozoficznej prezentowanej przez tego wybitnego filozofa, etyka i uczonego indyjskiego jakim Sathya Sai Baba jest.

Ilość wejść: 14344


Licznik odwiedzin: 8696735 Ostatnia aktualizacja strony: 2020-12-03 18:37:37